Skocz do zawartości

Pytania o W&T


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W czerwcu jadę do USA, więc postanowiłem się Was, ludziska wypytać, o to, do czego sam nie mogę dojść:

-jadę z Guliwerem do Georgii(Alpharetta)-czy ktoś wie, jak tam jest? Ceny, pogoda, ludzie,zarobki itd.?

-mam pracę jako lifeguard w Aquatic LLC-może ktoś tam pracował?

-może ma ktoś adresy ciekawych pracodawców dla ratowników w miastach nad oceanem?Na tym zależy mi szczególnie, bo przyznam, że nie za bardzo chciałbym pracować gdzieś w środku stanu...

Z góry dzięki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja jade do Waszyngtonu. bede pracowal jako lifeguard w Winkler Pools.znane sa mi jeszcze dwiem oferty; Schlitterbahn Waterpark Resort w New Braunfels i Westgate Resorts w Orlando ( mam bardzo szczegolowe informacje o tych ofertach)

Wiesz praca jako ratownik w stanach chyba nie jest zbyt popularna wsrod uczestnikow w&t. Jakis czas temu pytalem na forum o miejsce mojej pracy i nic.Na targach pracy przy stanowisku mojego pracodawcy bylo tylko 5 osob. Jest nas niewielu wiec jesli chcesz trzymac kontakt w celu wymiany informacji daj znac. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Sie ma! Moge dac Ci wyczerpujace informacje na temat pracy w Winkler Pools. Jesli nie pracowales jeszcze jako ratownik to powiem Ci ze praca jest OK. Warunki zaleza od miejsca pracy tzn. jesli jedziesz do jakiegos parku wodnego to przygotuj sie na rygor w pracy. Moj znajomy byl w takim miejscu i powiedzial ze w pracy byla dyscyplina, a kasa niewielka maksimum 6,5$ za godz. To jest malo jak na amerykanskie warunki, bo wszedzie mozna zarobic wiecej, np. wallmarcie moi kumple dostali na dzien dobry 8,5$ a jak ktos mial doswiadczenie w pracy w suprmarketach to 10$ :) Ja bylem w takim miejscu gdzie nikt mnie nie poganial, nawet zamykalem basen przed czasem jak mi sie nudzilo:) ale ciezko z druga praca bylo bo musialem zarywac noce zeby cos extra dorobic. Jesli planujesz dodatkowa prace to lepiej dobrze sie zastanow bo baseny zwykle sa otwarte w godz od 9 do 19tej albo nawet do 21ej, no i gdzie tu miejsce na druga prace.

Jak chcesz wiecej info to pytaj, postaram sie szybko odpowiedziec.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem na etapie wybierania oferty.... i sie zastanawiam czy praca jako ratownik jest dobra.... narazie wiem ze jest jakas praca w Atlancie na basenie ale dokładnie nie wiem dokładnie czy to park wodny czy co..

moja koordynatorka powiedziała ze zarobki zacyznaja sie tam od 7 dolarów... to słabo... troche...

oczywiscie chce szukac drugiej fuchy... i najlepiej jak ty miales ze zamykałes basen... 8,50$ to juz lepiej... a miales zapewnione mieszkanie czy cos?? jak z nadgodzinami?? jak płatne??

bylbym wdzieczny za szybka odpowiedz.... zeby nie było za późno i zebym nie wybrał shitu jakiegos :)

pozdrawiam

a gdzie jest ten wallmart??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...