Skocz do zawartości

;-) dziekuje kurier przywiez wisa do domu...


Rekomendowane odpowiedzi

takie zdanie usłyszalem dziś w krakowskim konsulacie więc jestem zadowolony.... Piszę to przede wszystkim, żeby Wam podziękować - czytajac to forum zdobylem ifno - co i jak.

Starałem się o wiże turystyczną do USA. Byłem umówiony na 8,30 a o 9,30 już się cieszyłem na Rynku Głównym. Szybko sprawnie i z kulturą - zarówno polska obsługa jak i pani konsul. Oprócz wniosków miałem tylko zaświadczenie z pracy bez podanej wysokości zarobków... Uśmiech na twarz no i ładne ubranie (nie garnitur!!!)... Żadnego zaproszenia, wyciągów z kont itp...

;-) pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję sobie - może ktoś będzie zainteresowany. Dziś przyjechał kurier DHL - mam wizę - Expiration Date 20APR2015 więc chyba nie jest źle. Na wizie mam 1 gwiazdkę i wpis "subject not the same as class entry" - nie wiem o co chodzi ale zaraz szukam. Ponoć to nic strasznego. Cieszę się, że mam na 10 lat...

Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 26,89. Czekałem 6 dni z tym, że kurier DHL okazał się gamoniowaty - był pod moim domem wczoraj, zapytał przypadkowego przechodnia gdzie mieszkam -ten nie wiedział i kurier odjechał. Widziałem to przez okno i po odjeździe kuriera zapytałem gościa kogo szukal kurier - okazało się, że mnie.... Kurier przyjechał dziś bo rano zrobiłem telefoniczną awanturę w DHL - na ich stronie jest opcja śledzenia przesyłem i przy mojej błędnie napisali - awizowano - kurier nie zastał adresata...

Jak masz kwit DHL to sobie sprawdź gdzie jest Twoja przesyłka...

http://62.89.106.71/TnT/cgi-bin/TnT.exe/Start

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki!!!

już mam.. powiedz mi jeszcze czy oni do mnie wcześniej zadzwonią.. .....

jak juz bede miec ten paszport to  dam znac.. a co znaczy ta twoja gwiazdka... i ta notatka... na wizie?

zależy od kuriera - moim zdnaiem powienien zadzwonić ale nie zawsze dzwonią jak widać.

Co do gwiazdki to ponoc nie znaczy nic - wbrew opiniom na grupach, że im mniej tym lepiej a co do tego zdnaia "subject not the same as class entry" to ponoć w ich bazie jest ktoś o takich danych jak ja (przestępca etc) ale jest to info, że to nie o mnie chodzi... więc ten wpis ponoć nie szkodliwy.

To jest opinia wyczytana przeze mnie w kilkunastu miejscach (różne grupy) i nic bym sobie nie dał uciąć czy to faktycznie o to chodzi...

Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie!!!!!

licze jednak na to ze zadzwonią bo ja pracuje i trudno mi bedzie odebrac przesyłke jak mnie nie bedzie w domu.. hahahahhha

kiedy planujesz wyjazd.......?

dzięki za informacje... i zycze powodzenia..

jak bede miec jeszcze jakies pytania. napewno sie tu pojawie..

tu wszyscy wszystko wiedzą.. jest super..

papapapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...