Skocz do zawartości

Pytanie Techniczne - Etix Identification


Fisher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie techniczne bo nie wiem czy cos sie zmienilo od 2008 roku. Mianowicie dzisiaj kupowalem znajomej bilet Lufthansy do USA poprzez strone amerykanska Lufthansy. Placone bylo karta kredytowa jej corki zamieszkalej w USA. Bilet kupiony, mam potwierdzenie i numer ale mam cos takiego. Jako identyfikacje osoby wybralem ID/Passport, a na bilecie mam ze identyfikacja osoby - etix Identification: numer karty kredytowej. Logiczne jest ze osoba ta nie bedzie sie identyfikowala tą kartą bo jej nie ma i jest nie na nia a na corke, ktora "kupowala" jej bilet. Czy ktos mial problem w podobnej sytuacji ? Ja mialem identycznie 2 lata temu ale wtedy nikt karty nie wolal przy odprawie. Czy cos sie zmienilo czy raczej problemu nie bedzie. Dzwonilem do Lufthansy i kobitka powiedziala mi tylko tyle ze osoba ta bedzie musial odprawic sie przy stanowisku osobiscie (co w Katowicach jest ponoc norma) i raczej problemu nie bedzie bo nikt tej karty nie bedzie wolal. Bede wdzieczny za info jak ktos sie spotkal z taką sytuacją i moze podzielic sie informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie nie myle chodzi tylko o sytuacje jesli pasażer chciałby się

odprawic przez szybka odprawe automatyczna - wtedy identyfikacja

osoby odbywa sie za pomoca owej karty kredytowej, jeśli odprawa jest osobista, to nikt nie pyta o nr karty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...