Skocz do zawartości

promesa czy wiza??


nika66

Rekomendowane odpowiedzi

Mam straszny dylemat i prosiłabym o szybką odpowiedź...

Mianowicie...

Dostałam już paszport z wizą i "expiration date" to 19 październik.

Ale słyszalam tez ze to nie jest koniec wizy, tylko promesa do kiedy jest ważny wylot z kraju.

Może ktoś powie mi jak to jest??czy do 19 Oct musze już wrócić do Polski ze Stanów??

Mam teraz zaznaczyc w dokumentach odsyłanych do Camp America kiedy chce wracac. Czy moge zaznaczyc ze chce wrocic poźniej niz 19 Oct??cZy może moim obowiązkiem jest zaznaczyc ze chce wracac wczesniej niz 19 Oct??

Proszę o odpowiedź i z góry dziekuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wizę J1 to Twoja wiza będzie ważna jeszcze przez 30 dni do daty którą masz wbita w paszporcie - to jest własnie ten okres na zwiedzanie.

Co do daty którą musisz podać w biurze to podaj im taką, która rzeczywiści Ci pasuje prawdopodobie chodzi o zabukowanie biletu, więc jeśli podasz jakąś byle jaką to potem będziesz musiał ją przebukowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A to nie jest przypadkiem tak ze ma wyjechac do 19 pazdziernika a ile bedzie mogla pozostac w US zalezy od wpisu jaki dokona na lotnisku w NY oficer imigracyjny :?:

Tak np bylo rok temu kiedy bylam tam turystycznie. W Krakowie dostalam na 2 m-ce a kiedy tam dotarlam mialam wpis" do grudnia 2004 ", czyli na pol roku...

Noo chyba ze znowy sprawa z "CAMPEM" wyglada zupelnie inaczej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...