Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań odnośnie wizy i paszportów w czasie wyprawy do USA!

W roku 2006 dostałem wizę B1/B2 na okres 10 lat i w tym czasie odbyłem miesięczny wyjazd to tego kraju.

Z racji że paszport który posiadałem z tamtych lat utracił termin ważności, zostałem zmuszony do wyrobienia nowego.

W starym paszporcie zostały przedziurawione jedynie okładki, reszta nie tknięta.

Czy posiadając wizę w starym paszporcie i jednocześnie aktualny mogę mieć problem z przekroczeniem granicy??

Czy od 2006 zmieniły się zasady wyjazdowe odnośnie mojego typu wizy??

Typ wyjazdu który planuję ma być jedynie turystyczny

Z góry dziękuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie wizy i paszportów w czasie wyprawy do USA!

W roku 2006 dostałem wizę B1/B2 na okres 10 lat i w tym czasie odbyłem miesięczny wyjazd to tego kraju.

Z racji że paszport który posiadałem z tamtych lat utracił termin ważności, zostałem zmuszony do wyrobienia nowego.

W starym paszporcie zostały przedziurawione jedynie okładki, reszta nie tknięta.

Czy posiadając wizę w starym paszporcie i jednocześnie aktualny mogę mieć problem z przekroczeniem granicy??

Czy od 2006 zmieniły się zasady wyjazdowe odnośnie mojego typu wizy??

Typ wyjazdu który planuję ma być jedynie turystyczny

Z góry dziękuje za odpowiedz!

Zdecydowanie nie powinienes miec problemow z przekroczeniem granicy USA. Moj paszport z ważna do 2010 roku wiza stracil waznosc w 2007 roku. Podróżowalm do USA trzykrotnie z obydwoma paszportami - starym niewaznym z wazna wiza i nowym - taka jest formalna procedura w takiej sytuacji i nigdy nie bylo zadnego zamieszania na granicy z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...