Skocz do zawartości

Kartka Przypięta Do Paszportu?


Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem wizę 10 letnią do USA. W paszporcie przypięta była żółta kartka informacyjna o tym że wiza nie upoważnia do przekroczenia granic USA itp. Mam pytanie - czy ta kartka to ma być w paszporcie czy mogę ją wyjąć??I jeszcze jedno małe pytanie - na okładce paszportu jest naklejka z kodem kreskowym, czy to też można odkleic czy lepiej pozostawić.Jeśli te rzeczy są ważne to mam obawy aby to gdzieś nie oderwało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żółtą kartkę w paszporcie, to ja ją wciąż mam. Kilka razy podróżowałam do USA od czasu dostania wizy turystycznej i nikt mi jej nigdy nie wyjął. A ja z obawy że może do czegoś się przydać, zostawiłam ją. Tak więc nie wiem jak inni, ale u mnie siedzi sobie wygodnie w paszporcie.

Co do kodu kresowego, to o ile się nie mylę to ten sam kod który dostaje się z DHL. Nie wiem czy mam rację w 100%. Póki mam miejsce, to kolekcjonuję wszystkie naklejki, jak również "DOC. OK" ;) które dostaję na lotnisku w Polsce po wstępnej kontroli :).

W sumie ciekawa jestem czy inni się tego pozbyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kartke mozesz wyjac i zostawic sobie na pamiatke- na lotnisku wypelniasz I-94 Tego pilnuj jak oka w glowie!!! Co do tego kody kreskowego mozesz to odkleic. Jezeli by ci sie zdazyla kontrola narkotykowa- naklejaja ci mala kwadracik na okladce to warto zostawic- kolejnym razem jak zobaczy oficer ze jzu miales to moze cie pusci bez kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...