Jump to content

Kartka Przypięta Do Paszportu?


Recommended Posts

Otrzymałem wizę 10 letnią do USA. W paszporcie przypięta była żółta kartka informacyjna o tym że wiza nie upoważnia do przekroczenia granic USA itp. Mam pytanie - czy ta kartka to ma być w paszporcie czy mogę ją wyjąć??I jeszcze jedno małe pytanie - na okładce paszportu jest naklejka z kodem kreskowym, czy to też można odkleic czy lepiej pozostawić.Jeśli te rzeczy są ważne to mam obawy aby to gdzieś nie oderwało się.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o żółtą kartkę w paszporcie, to ja ją wciąż mam. Kilka razy podróżowałam do USA od czasu dostania wizy turystycznej i nikt mi jej nigdy nie wyjął. A ja z obawy że może do czegoś się przydać, zostawiłam ją. Tak więc nie wiem jak inni, ale u mnie siedzi sobie wygodnie w paszporcie.

Co do kodu kresowego, to o ile się nie mylę to ten sam kod który dostaje się z DHL. Nie wiem czy mam rację w 100%. Póki mam miejsce, to kolekcjonuję wszystkie naklejki, jak również "DOC. OK" ;) które dostaję na lotnisku w Polsce po wstępnej kontroli :).

W sumie ciekawa jestem czy inni się tego pozbyli.

Link to comment
Share on other sites

Ta kartke mozesz wyjac i zostawic sobie na pamiatke- na lotnisku wypelniasz I-94 Tego pilnuj jak oka w glowie!!! Co do tego kody kreskowego mozesz to odkleic. Jezeli by ci sie zdazyla kontrola narkotykowa- naklejaja ci mala kwadracik na okladce to warto zostawic- kolejnym razem jak zobaczy oficer ze jzu miales to moze cie pusci bez kontroli

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...