Jump to content

Uczestnicy work & travel


Recommended Posts

Jadę w tym roku do małej mieściny w stanie New Hampshire.W biurze powiedzieli mi, że z Polski nikt raczej ze mną się nie wybiera w to miejsce, a na dodatkowej kartce która była dołączona do umowy było napisane, że łącznie ze mną będzie sześciu uczestników work & travel. Z jakich krajów mogą pochodzić więć inni uczestnicy?

Link to comment
Share on other sites

Ja spotkałam jeszcze Tajwanki :D Nie jestem żadną rasistką ale to była tragedia jak ich było ze 20 na raz i tak radośnie szczebiotały w swoim języku, po za tym oprócz tych których wymieniliście spotkałam Czechów i dziewczyny z Szkocji. Najwięcje u nas w parku było Polaków i Bułgarów, chyba tak po 50 osób, a w sumie wszytkich 250 "international students", mieszkjących i pracujących w jednym miesjcu. Super sprawa!!! Acha było jeszcze dwóch facetów z Ekwadoru.

Link to comment
Share on other sites

Dwa lata temu był prawdziy wysyp Turków, w zeszłym roku też ich nie brakowało. Ochrzaniają się jak 150. To jest wkurzające, bo ktoś musi robotę, której oni ni robią wykonać.

Spotkałam jeszcze kilku Serbów - fajena chłopaki:) i parę osób z Moładwii.

Ale Rosjanie i Bułgarzy przeważają. Polaków też nie jest mało:):D

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale nie jadę tam gdzie ty :-( Będę "trochę" na północ od ciebie gdzieś na drodze numer 16 w mieścinie Gorham, a nawet jeszcze trochę pod :-) Więć "za[beeep]e" totalne. Pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości zapytam:

czy znacie może jakieś strony internetowe z forum (takie jak te :) ) z tym że w innych krajach?

Może głupie pytanie, ale ciekawi mnie to :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...