Skocz do zawartości

Uczestnicy work & travel


Kaya

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę w tym roku do małej mieściny w stanie New Hampshire.W biurze powiedzieli mi, że z Polski nikt raczej ze mną się nie wybiera w to miejsce, a na dodatkowej kartce która była dołączona do umowy było napisane, że łącznie ze mną będzie sześciu uczestników work & travel. Z jakich krajów mogą pochodzić więć inni uczestnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałam jeszcze Tajwanki :D Nie jestem żadną rasistką ale to była tragedia jak ich było ze 20 na raz i tak radośnie szczebiotały w swoim języku, po za tym oprócz tych których wymieniliście spotkałam Czechów i dziewczyny z Szkocji. Najwięcje u nas w parku było Polaków i Bułgarów, chyba tak po 50 osób, a w sumie wszytkich 250 "international students", mieszkjących i pracujących w jednym miesjcu. Super sprawa!!! Acha było jeszcze dwóch facetów z Ekwadoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu był prawdziy wysyp Turków, w zeszłym roku też ich nie brakowało. Ochrzaniają się jak 150. To jest wkurzające, bo ktoś musi robotę, której oni ni robią wykonać.

Spotkałam jeszcze kilku Serbów - fajena chłopaki:) i parę osób z Moładwii.

Ale Rosjanie i Bułgarzy przeważają. Polaków też nie jest mało:):D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...