Skocz do zawartości

Problem z Bank of America


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Czy ktos wie jak zalatwic problem z Debt Collect w usa??-nie zamknalem konta w Bank of America przed wylotem-zrobil mi sie jakis debet na 309$ -wciagneli mnie do debt collect pare miesiecy temu i napisali ze przez 5 lat niebede mogl zalozyc konta w zadnym banku w usa jesli tego nie splace-mial ktos podobny poroblem?? jak to splacic?? i jak dlugo trzeba czekac pozniej na to zeby moc otworzyc konto(wracam do usa za miesiac) czekam na info, jesli ktos cos wie..niech da znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hey mialem podobna sytuacje ale stosunkowo szybko zareagowalem i mam zamkniete konto ale na ujemnym debecie dziwna sam nie wiem do konica co sie z tym stanie ;/ Chociaz ja mialem lekkie problemy podczas mojego pobytu dlatego nie zamknolem konta Usa to naprawde zwarjowany kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Czy ktos wie jak zalatwic problem z Debt Collect w usa??-nie zamknalem konta w Bank of America przed wylotem-zrobil mi sie jakis debet na 309$ -wciagneli mnie do debt collect pare miesiecy temu i napisali ze przez 5 lat niebede mogl zalozyc konta w zadnym banku w usa jesli tego nie splace-mial ktos podobny poroblem?? jak to splacic?? i jak dlugo trzeba czekac pozniej na to zeby moc otworzyc konto(wracam do usa za miesiac) czekam na info, jesli ktos cos wie..niech da znac

jak to splacic? ustalic mailem/przez tel. szczegoly/terminy i wyslac pieniadze western union albo przelewem z polski......(no na dlug chyba nie ma innego rozwiazania) wtedy unikasz wszelkich problemow i tej amerykanskiej "czarnej listy"..... mam nadzieje, ze bedac na debt collection nie bedziesz mial zadnych problemow z wjazdem...

a co do bak of america - pamietam ze w z poznaniu w victoria center jest (a moze byl) bank of america... czy to moze filia tego samego? nie wiem na ile sa powiazane (czy tylko nazwa, czy moze czyms wiecej), ale jezeli "czyms wiecej", to moze tam sie cos da zalatwic w zwiazku z ta sprawa... (chocby wplate $$$ z mniejsza/bez prowizji itd...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...