Jump to content

Dam Pracę - Chicago - Work And Travel


sebaian

Recommended Posts

Witam B)

W imieniu znajomych z USA szukam grupy 3-4 studentów, którzy chcieliby w wakacje 2011 popracować w USA w Chicago na wizę J1. Najlepiej, żeby to była zgrana grupa znajomych, mogą być osoby różnej płci, dobrze by było gdyby znalazł się choć jeden mężczyzna. Język może być podstawowy, ale trzeba się przygotować, że jednak trzeba będzie dużo rozmawiać :)

Praca polega na obsłudze różnego rodzaju gier na wesołych miasteczkach. Firma ta przywozi własne gry na różnego rodzaju festyny w Illinois, Wisconsin, Indianie i Kentucky. Można zwiedzić bardzo różne tereny w USA. Głównie jednak są to festyny w okolicach Chicago i w Illinois. Przez obsługę gier rozumie się pracę przy obsłudze klientów, a także przy ich składaniu i rozkładaniu. Praca czasem jest na 3 dni w tygodniu, czasem 5. Najczęściej: czwartek, piątek, sobota, niedziela. Poniedziałek i wtorek prawie zawsze są wolne. Pracuje się w godzinach popołudniowych i wieczornych. Zazwyczaj w godzinach 14-22. Za każdym razem do miejsca festynu dojeżdża się samochodem lub mieszka się w hotelach (na koszt pracodawców). Mile widziane prawo jazdy lub chęć jego zrobienia na miejscu ;) Praca najwcześniej jest od ostatniego tygodnia maja, a maksymalnie do końca września.

Mieszkanie dla tych osób to całe piętro w 1 rodzinnym domku na przedmieściach Chicago u pracodawców. 4 łóżka, TV i własna łazienka, jest pralka, można korzystać z pełni wyposażonej kuchni lub pożyczyć od pracodawców samochód. Pracodawcy są naprawdę super, pracowałem u nich 4 lata temu. Można z nimi pogadać o wszystkim, a nawet poimprezować :( Również dogadać w dodatkowych kwestiach. Z domu jest 500 m do metra, skąd raz dwa można dojechać do centrum Chicago. Nie jest też daleko to tzw. polskich dzielnic, jeśli to kogoś interesuje ;),

Wynagrodzenie: 300$ na tydzień, bez względu na wymiar pracy, z czego 50$ jest na opłatę za mieszkanie. Po odliczeniu podatków wychodzi, o ile pamiętam 222$ na tydzień na rękę. Dodatkowe wynagrodzenie wynosi 25$ za każdy raz, gdy pojedziemy z przyczepą. (wbrew pozorom nie jest to takie trudne i zrobione na miejscu w 30 minut za 12$ prawo jazdy na to pozwala) Do tego dochodzi bonus na koniec wyjazdu w wysokości 25$ za każdy przepracowany tydzień.

Chętnych lub chcących zadać dodatkowe pytania zapraszam na: sebaian2@yahoo.com - jakieś CV lub parę słów o sobie by się przydało. ;)

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...