Skocz do zawartości

Ceny biletow lotniczych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko dla tegorocznych. Ile (jesli juz wiecie) wynosi bilet lotniczy w Waszych biurach. Chcialbym porownac ceny. W BTC:

a) Nowy Jork:

· Do 31 maja: 495 USD + podatki/op3aty lotniskowe.

· Od 1 czerwca do 15 czerwca: 530 USD + podatki/op3aty lotniskowe.

· Od 16 czerwca do 15 lipca: 570 USD + podatki/op3aty lotniskowe.

:lol: Chicago:

· Do 31 maja: 505 USD + podatki/op3aty lotniskowe.

· Od 1 czerwca do 15 czerwca: 540 USD + podatki/op3aty lotniskowe.

· Od 16 czerwca do 15 lipca: 580 USD + podatki/op3aty lotniskowe.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Ja wykupuje bilet sama. Lece za 595$(juz z taxami i wszystkim co mo?liwe)Wroc3aw-Detroit 20.06

Mam w związku z tym pytanko do tych, którzy tak jak ja jadą "independent". Czy Wy tez musicie zap3acic prawie dwie stówki za wystawienie biletu??? Wiem ze teraz wesz3a taka op3ata która obowiązuje wszystkie biura ale nie sądzi3am ze taki haracz biorą :lol:

Przyznam, ze nie jede z BTC w3asnie dlatego, ?e ka?a kupowaa bilet za ich pośrednictwem. Bo obs3uga we Wroc3awskim biurze( Pan Grzegorz konkretnie) jest rewelacyjna. Czego nie moge niestety powiedziec o moim pośredniku Fostera :o

Bu1ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie dziś trafi3 !! Mój wspania3y pośrednik Travele z Wrocka bierze za wystawienie biletu 225 z3!!!!!! Za to samo po3ączenie inni biorą 130 z3.(Lufthanza)

A na zmiane pośrednika juz za pozno :lol: bo nie ma juz wolnych miejsc na dogodne dla mnie po3ączenia :o

Koszty rosną mi w oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...