Skocz do zawartości

wiza ;-) gwiazdki i cos tam jeszcze..


Rekomendowane odpowiedzi

dwa lata temu przy wizie J1 mialam jedna*, a rok temu przy turytycznej tez jedna*, przy pierwszej urzednik imigracyjny pytal co bede robic, gdzie jade, a przy drugiej nothing (trafilam na babke, myslalam ze bedzie wredna:) ), ale tylko odciski, photo i bye :)Bylam w siodmym niebie ...

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja, hmm, trzy lata temu nie dostalam turystycznej, rok temu idalo mji sie przekonac konsula- dostalam paszport z jedna * pod zdjeciem.. Pytan na lotnisku nie bylo, chociaz byl to moj pierwszy wjazd do US.

W tym roku dostalam paszport z dwoma ** , tym razem zalatwialam wszystko przez Camp... hehe jezeli jest to kod to naprawde baaaardzo tajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nigdy nie zwróciłem uwagi na gwiazdki.....

1. Pierwsza wiza turystyczna, konsul mnie wypytał od A do Z, wykorzystałem wize, byłem w USA, wróciłem na czas, niestety nie miałem gwiazdki (jeszcze ich pewnie wtedy nie było).

2. Druga turystyczna, konsul wział zaświadczenia o pracę i to wszystko, wizy nie wykorzystałem, jest na niej jedna gwiazdka

3. Trzecia wiza turystyczna, konsul powiedział HI, wział paszport, zerknął w kompa i powiedział że mam wize, wizy nie wykorzystałem, jedna gwiazdka

:)

w sumie gwiazdki mogą oznaczać wogóle co innego niż myślimy...... ale ciekawe co ? hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...