Skocz do zawartości

Alaska - praca jako busser w sieci hoteli princess lodge


Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam pytanie do osob ktore pracowaly na alasce - czy to sie wogole oplaca? nie mam za duzego pojecia o alasce tak ze chcialbym wiediec jak to tak w ogole wyglada? zaproponowano mi prace jako busser w hotelu 8$ za godzine + napiwki - tylko pytanie czy na alasce jest szanasa na jakies napiwki ? :) bo to koniec swiata - ewentualnie jak jest z znalezieniem jakiejs dodatkowej pracy ; bo mam jesczze jedna prace kolo seattle w port angeles ale to mnie juz calkiem przeraza bo tam glowne rozrywki to : ogladanie ptactwa i kajaki ; co o tym sadzicie - za kazda pomocna rade serdecznie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taka kasą napewno sobie po alasce bedziesz mogl po reszcie stanow pojezdzic chyba ze chcesz tylko jeden stan odwiedzić? moim zdaniem świetna okazja na zarobienie sporych pieniedzy a reszte stanow możesz w przyszłości odwiedzić

btw ja jade do busch garden i już się boje że mało kasy przywioze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaska... hmm tam jest zimno raczej, ale co kto lubi, w każdym razie pomyślę o Tobie opalając sie na plażach Florydy 8)

PS Ja w Okeechobee mam prace za 7,5$ za godzine, ale chawira za to za 100 tygodniowo, ale znajde jeszcze kogoś albo sam znajde coś innego a swoj wynajmne za 150 dolców :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...