Skolo Posted January 14, 2011 Report Posted January 14, 2011 Witam wszystkich! Dlugo nie odwiedzalem tego forum, ale przyszedl czas rozliczen podatkowych i jak syn marnotrawny wrocilem do jego lask Przy okazji poszukiwan informacji na temat zwrotu podatku mam prosbe... Niech wpisuja sie do tego topicu ludzie, ktorzy obecnie znajduja sie w NY (obojetnie jakie miasto). Jestem rowniez ciekaw czy ktos podobnie jak ja wyjechal na Career Training do tego pieknego stanu Moze udaloby sie spotkac i gdzies wspolnie wyskoczyc! Pozdrawiam Wszystkich i licze na odpowiedzi
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.