Jump to content

Wpisujcie Sie!


Skolo

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich!

Dlugo nie odwiedzalem tego forum, ale przyszedl czas rozliczen podatkowych i jak syn marnotrawny wrocilem do jego lask :(

Przy okazji poszukiwan informacji na temat zwrotu podatku mam prosbe...

Niech wpisuja sie do tego topicu ludzie, ktorzy obecnie znajduja sie w NY (obojetnie jakie miasto).

Jestem rowniez ciekaw czy ktos podobnie jak ja wyjechal na Career Training do tego pieknego stanu ;)

Moze udaloby sie spotkac i gdzies wspolnie wyskoczyc!

Pozdrawiam Wszystkich i licze na odpowiedzi :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...