Skocz do zawartości

Ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

cze mam pytanko. Czy w ambasadzie jest jakiś depozyt, bo paniz biura Campu powiedziała, żebym pod żadnym pozorem nie zabierał komórki, a wole ją zabrać w razie gdyby się coś działo w drodze do Warszawy??

Ahaa jedzie ktoś może na Camp Monroe w NY, albo był tam ktoś??

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to w ogole zabawna sprawa z tym depozytem

Ja bylam w ambasadzie w Krakowie, wzielam tel bo NIE WYOBRAZALAM SOBIE podrozy bez niego 8) Bylam przekonana ze bede mogla to gdzies zostawic. Ale gdzie tam..

Przyszedl facet "z campu", sprawdzil obecnosc, otworzyl torbe i wszyscy tam wlasnie wkladali telefony i metalowe rzeczy typu klucze :(

Pozniej musielismy na niego czekac, czyli wszyscy uczestnicy musieli byc juz "załatwieni" przez konsula i dopiero wtedy moglismy to odebrac 8)

Rownie dobrze facet mogl sie zawinac z ta torba, w ktorej bylo paredziesiat komórek :D ... ale bylyby jaja :)

ps. Ale tak bylo w Krakowie- nie wiem jak jest w stolicy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno kiedy ubiegalam sie o turystyczna byla taka mozliwosc i w Krakowie, dlatego tak bardzo bylam zdziwiona kiedy tym razem wygladalo to zupelnie inaczej..

Swoja droga zastanawiajace jest dlaczego tak a nie inaczej nas (uczestnikow Camp America) potraktowali.. :?

ps. A gdyby facet sie nie zjawil mialabym dwie mozliwosci- albo nie wejsc, albo schowac swoja kom pod jakis kwietnik albo wystajaca plyte chodnikowa :):):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja stałam w kolejce przed wejściem do ambasady to tam był taki pan co oferował przechowanie za drobną opłatą i jeszcze wróżył kto na jakiego konsula trafi :). Ogólnie, był taki trochę jakby z innej bajki. Ale nikt się nie skusił na zostawienie mu telefonu, bo w biurze na spotkaniu przedambasadowym wszystkim kazali zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...