Skocz do zawartości

www.expedia.com


aga03

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupowalam bilet lotniczy przez nich. I z tego co wiem to nie ma mozliwosci zaplacenia karta debetowa ani czekiem.

Malo tego jesli chcesz placic karta kredytowa z konta polskiego banku to mozesz tylko nabyc rezerwacje pokoju, samochodu, itd:

poczytaj:

Credit cards with billing addresses outside the USA may only be used to purchase the following on Expedia.com:

hotel reservations

rental car reservations

activities

Ja kupujac bilet uzywalam mojej karty visy wypuklymi cyferkami z konta banku amerykanskiego. Jest to oryginalnie karta debetowa ale moge tez jej uzywac jako kredytowej. Moze u Ciebie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupujac bilet uzywalam mojej karty visy wypuklymi cyferkami z konta banku amerykanskiego. Jest to oryginalnie karta debetowa ale moge tez jej uzywac jako kredytowej.

nie ma znaczenia czy debetowa czy kredytowa - wazne, zeby bylo embosowana (wypukla)

pamietaj, ze istnieje tez expedia.co.uk, expedia.fr itd - ale nie wiem jakie oni maja dokladnie zasady co do kart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...