Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

z co z jedzeniem typu makaron, ryż, suche pieczywo? czy choćby herbata? można takie rzeczy przewozić i gdzie? w podręcznym czy w tym do nadania??

a iczy w ogóle takie rzeczy się bierze do USA? bo podobno tam jest drogie jedzenie.

no i może ktoś mi poleci co mam wziąć konkretengo z tego typu rzeczy.

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam, ze nie powinnas brac tego jedzenia. nie warto. niby mowi sie, ze w usa drogie jedzenie - ale wystarczy pojechac do marketu, a tam tysiace promocji typu "2 za 1" albo cos w tym rodzaju - i to praktycznie na kazda grupe produktow ciagle sa te promocje... zreszta tam opakowania sa tak ogromne, ze zobaczysz - bedziesz sie smiala z tego, ze chcialas/zabralas swoje jedzenie ;-) a poza tym jezeli zabierzesz jedzenie z polski, to ile dasz rade? na ile Ci to starczy? na tydzien max...

a jezeli juz to bedziesz przewozic, to nie ma to znaczenia w ktorym bagazu - amerykanscy celnicy i tak przeszukuja wszystko co masz przy sobie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Rozumiem, ze pojemnikow pod cisnieniem nie mozna przewozic, ale:

- dezodoranty,

- pianke do mycia twarzy

- pianke do golenia dla kobiet

i tego typu kosmetyki mozna ?

Mam nadzieje, ze tak, bo jestem do moich przywiazana ;)

A jesli chodzi o tabletki i rozne kremy na receptyu, to musze mies poswiadczenie od lekarza, ze bez tego zyc nie moge, czy tez nie? W kazdym watku co innego pisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat takie pojemniki pod cisnieniem mozesz miec ;-) ale juz napelnionej butli do nurkowania albo butli z gazem do kuchenki campinowej nie ;-)

a co do tych lekow i kremow - po prostu zabierz recepte/zaswiadczenie i bedzie ok ;-) oni sa bardziej nastawieni na szukanie narkotykow niz wyszukiwanie tabletek bez ("koniecznej") recepty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...