Skocz do zawartości

Przedluzenie sesji na uczelni - jakie macie doswiadczenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, mimo ze zdaje wszystkie egzaminy na uczelni juz w maju (wylatuje 30go maja) to jednak na wszelki wypadek gdybym czegos nie zdal w pierwszym terminie, chcialbym przedluzyc sesje i zdawac po powrocie czyli w pazdzierniku albo listopadzie.

Zastanawiam sie tylko czy jesli podam powod "wyjazd do USA na program work&travel" czy cos w tym stylu to dziekan zechce mi przedluzyc sesje?

Jakie macie z tym doswiadczenia na swoich uczelniach i o ile najdluzej udalo wam sie przedluzyc sesje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko i wyłączenie zależy od widzimi się dziekana u mnie na PG na moim wydziale WEiA robią mi z tego straszne problemy a z drugeij strony na tej samej uczelni tylko na innym widziale nie ma problemu wogole mogą se sejse napisać w pażdzierniku i wszyskie egzaminy do których będą podchodzić będą traktowaane jako normalne podejście w sesji czyli dostają jeszcze przynajmniej jedną poprawke ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim wydziale WEiA tez nie robią problemów(poza nielicznymi wyjątkami) najważniejsze żeby chęć wcześniejszego zdawania examów odpowiednio wcześnie zgłosić ewentualnie ustalić warunki zaliczenia. Jeśli się problemy pojawią to wtedy idziemy z prośbą do pani dziekan ładnie się uśmiechamy :) i powinno się udać załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani dziekan? od kiedy u nas dziekanem jest pani? problemów nie robią ale są do tego negatywnie bardziej nastawieni niż neutralnie tak przynajmniej kolo z ktorym gadałem dał mi do zrozumienia ale ja na nich leje bo już wcześniej z wykłdowcami się poumawiałem na szybsze zaliczenia przedmiotów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie poumawialem na wczesniejsze przedterminy, ale nie wiem czy dam rade zdac wszystko wiec juz na wszelki wypadek chce przedluzyc sesje.

Dzis wlasnie rozmawialem z pania dziekan na temat mojego wyjazdu i przedluzenia sesji i udalo mi sie z nia ugadac na przedluzenie sesji max do 15 pazdziernika, a potem jak stwierdzila "zobaczymy", wiec jesli czegos nie zalicze to bede musial wrocic wczesniej bo pierwotnie planowalem powrot na 19go pazdziernika. No ale teraz mam wieksza mobilizacje do nauki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko nie dotyczy troche tematu ale prosze o odpowiedz.

Ja w indeksie jak narazie mam tylko wpisy z pierwszego semestru i zadnych podpisów z drugiego semestru. Pierwsz semestr mam podbity jako zaliczony. na drugim semestrze napisalem podanie o zdawanie w maju egzaminów. ju| mam prawie wszystkie zaliczenia i zdane dwa egzaminy. tylko ze tak jak mówie to nie mam jeszcze wpisów bo profesorki nie chca mi wpisywac bo jest za wczesnie. nie dlugo jade do ambasady i jak muslicie czy konsul moze sie do tego doczepic ze nie mam nic jeszcze na drugi semestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zaliczony pierwszy semestr takze, będzie OK. Prawdopodobieństwo że się przyczepi jest nikłe. Jeżeli jedziesz do Wawy na wizytę z konsulem to usiądź sobie powiedzmy w trzecim lub czwartym rzędzie krzeseł, poobserwuj konsuli, który np. nie sprawdza indesku i idź do niego. Podchodzicie do konsula po kolei, najpierw osoby z pierwszych rzedów krzeseł później z drugich itd. Masz moliwość wyobru okienka.

Pani konsul w okularach, trochę piegowata, wiek to chyba ok 30 lat moze mniej, bardzo miła, ona nie sprawdza indeksów i legitymacji :wink:

Jednak nawet jeżeli wybierzesz konsula, który sprawdza indeks, to nie bedziesz miał problemów ze względu na indeks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...