Skocz do zawartości

BILET - przelozenie rezerwacji - to duzy PROBLEM ?!?!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem studentem wydzialu lekarskiego i wypadl mi trudny i bardzo WAZNY EGZAMIN na 17 CZERWCA (testowy bez mozliwosci przelozenia na wczesniejszy termin :) ). BILET mam zarezerwowany na 16 CZERWCA a do PRACY mam sie stawic 17 CZERWCA (wracamy na poczatku PAZDZIERNIKA). Mam pytanie: jak Wam sie wydaje jest mozliwosc przelozenia tego chocby o dwa dni (BILET na 18 CZERWCA a pracy na 19 CZERWCA).

H E L P !!

Tak pisalem wczesniej pelen nadziei ze da sie wszystko zalatwic i nie bedzie najmniejszych problemo. MYLILEM SIE :(

Dodam ze bilet kupuje mi biuro (nie podam nazwy zeby narazie jeszcze nie zapeszac).

Ale czy naprawde przelozenie tej rezerwacji to AAAAAAAZ tak duzy problem ????

Bo narazie mi powiedziano ze nie ma na to najmniejszych szans :) !!!!!!!!!!!!!

NAPISZCIE CO O TYM SADZICIE

dzieki z gory i pozdrawiam serdecznie

peace :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do biletu:

musisz sie dowiedziec jaka masz taryfe ---> tzn jakie restrykcje. bo jezeli kupili ci bilet bez mozliwosci zmian, no to wtedy musisz kupic nowy albo doplacic, zeby podniesc go do wyzszej taryfy (jezeli obecna na to pozwala) i wtedy zmienic.

ale zakladam, ze kupili ci bilet "zmienialny" za oplata, wiec wtedy w zaleznosci od linii i taryfy bedzie cie to kosztowalo od 0 do 200usd (jezeli oczywiscie beda wolne miejsca w twojej taryfie na ten dzien wylotu na ktory bedziesz chcial zmienic)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...