Skocz do zawartości

DS - 156 elektroniczny??


Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam wszystkich,

mam pewien problem :)

mam 2 wizy w paszporcie tylko ze jedna jest juz stara bo byla tylko na 3 tygodnie a druga jest na 5 lat, ale jest to wiza F1 studencka i moge na niej jechac tylko do szkoly.Za 2 tygodnie jestem umowiony w konsulacie na spotkanie i bede sie ubiegal o wize turystyczna, gdzyz mam pare zalatwien w NY no i pozniej lece na wakacje do MIAMI.Patrzylem na strone konsulatu czy cos sie zmienilo w procedurze ubiegania sie o wizy i zobaczylem ze musze wypelnic druk ds - 156 elektronicznie.Poczytalem troche o tym no i okazalo sie ze musi byc wypelniony i wydrukowany drukarka laserowa co oczywiscie bylo pierwszym problemem :( czy ktos moze mi wyjasnic o co chodzi z tym elektronicznym drukiem i czy mozna wypelnic to normalnie tak jak zawsze i przynies do ambasady czy teraz obowiazkowe jest wypelnianie elektroniczne??

MATYS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest takie trudne :) poradzisz sobie.

Rzeczywiscie formularz musi byc wypelniony elektronicznie, ale nie koniecznie na drukarce laserowej. Moj wniosek wydrukowałam na zwykłej atramentówce i było ok :(

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...