Skocz do zawartości

Zapisy na W&T w maju:):)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytanko, może ktoś z was wie czy jakieś biuro prowadzi jeszcze rekrutacje na W&T ?

Będę wdzięczna za wszekkie info.

Zaraz pewnie ktoś mi odpisze, że teraz to już sie wyjeżdża, a nie zapisuje, a ;/ ...ale no cóż tak się ułożyło...

Dopiero teraz się okazało że będę miała wolne wakacje, szkoda było by zmarnować....

Słyszałam też, że jest jakieś biuro, które wprowadziło taką wersję programu, że uczestnik na miejscu szuka pracodwacy, może coś słyszeliście?

pozdrawiam Ewcia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłam w paru biurach więc powiem ci Moniia jak to wszystko wygląda. Otóż byłam w BTC , Youth Travel Polska i w Adventure Club oraz dzwoniłam do Campusa. A więc

BTC: jest możliwość wyjazdu, ale już jutro muszę złożyć wszystkie dokumenty (zaświadczenie ze szkoły, paszport, i jakieś ich papiery nie pamiętam, co jeszcze) program będzie kosztował jakieś 5400 PLN. To już jest cena całkowitego programu razem z biletem. Wyjazd najwcześniej 20 czerwca.

YTP: jest możliwość wyjazdu, ale nie prowadzą programu bez pracodawcy, czyli trzeba mieć swojego pracodawcę, który wyśle job offer-a (dla mnie to też jakaś opcja, jeśli moja siostra mi załatwi pracodawcę, u którego była w zeszłym roku i w tym roku jedzie drugi raz). Program kosztuje też ok. 5400PLN

Adventure: Jest możliwość wyjazdu bez pracodawcy i z pracodawcą (podobno mogą pomóc szukać jak się nie ma swojego). Trzeba się zdecydować maxymalnie do końca tygodnia i tak samo od razu przynieść wszystkie dokumenty. Program kosztuje ok. 6.000

Campus: Tylko dzwoniłam, więc wiem, że koszt jest ok. 6000 do 7000 PLN. I też jeszcze są w stanie coś zdziałać.

We wszystkich biurach najwcześniejszy termin wylotu to 15-20 czerwca. Powodzenia

Jak chcesz jakieś namiary na biura to napisz do mnie na gg. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...