Skocz do zawartości

Jak dojechac najlepiej do Panama City z NY JFK?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kilka pytan. Moze ktos sie orientuje:

- ile czasu zajmuja formalnosci po przylocie. chodzi mi o przelot wewnetrzny w usa ( z ny do orlando)? musze sie przetransportowac potem na bus i nie wiem ile czasu na to potrzeba.

- jak najlepiej dojechac z lotniska w Orlando (Miedzynarodowe) do stacji Greyhoundow? lepiej taxą czy autobusem?ile to moze kosztowac?

z gory dziekuje za wszelkie info.

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety, możesz jechać z JFK na stacje Greyhounda tam masz autobus do PC o 5:30 rano kosztuje 69$ jesli wykupisz bilet 7 dni wczesniej. możesz wybrać samolot bilet do Atlanty kosztuje około 100$ stamtąd kilka godzin autobusem 50$, możesz polecieć do Pensacoli za 130$ to jakieś 100 km od PC. Ja raczej pojade autobusem podróż trwa 30 h z przesiadkami :|. kiedy jedziesz do PC i gdzie bedziesz pracowal????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

W Panama City mam byc 8-9 VI. Najprawdopodobniej kupie sobie bilet z JFK do Orlando i tam wsiade w busa. Wydaje mi sie to jednym z lepszych rozwiazan. Bede pracowal w Rosemary Beach jako housekeeper. Zaczynam 10 VI

a TY kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...