Skocz do zawartości

Ds 2019 Data Wylotu


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszysthich, hej!

jade w tym roku po raz pierwszy na work & travel (wiza j1) i juz od razu popelnilem duzy blad :) mianowicie bilet lotniczy wykupilem jeszcze przed data rozpoczecia programu podana na formularzu ds 2019. po prostu pomylily mi sie daty, myslalem, ze moge przyleciec juz 16 czerwca, a okazalo sie, ze najwczesniej moge 17. w kazdym razie moje pytanie brzmi: czy jest jakas szansa, ze na teren usa zostane wpuszczony 16 czerwca, czy nie mam co sobie robic nadziei i lepiej kupic nowy bilet? a moze po prostu leciec tego 16-tego i przeczekac te kilka(nascie) godzin na lotnisku, az minie polnoc i zacznie sie nastepny dzien ;)?

pewnie malo kto mial taki glupi problem w przeszlosci, ale bede wdzieczny za wszystkie rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie odejmuje od "grace period" mozesz przyjechac do 30 dni przed i zostac 30 dni po, to sa dwie odrebne rzeczy ;)

to ciekawe bo ja z ccusa nie mam takiej opcji, grace period to 30 dni przed jak i po. i w fosterze też taka zasada była :)

a przyjazd nie wcześniej niż 10 dni przed datą na ds2019 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...