Skocz do zawartości

Od Kiedy Paszport?


lolita2231

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem :( Tylko napisałaś, że to trochę nie w porządku z ich strony, bo dostałaś zaproszenie na trzy tygodnie przed, a ambasada pewnie uznała, że skoro jest petycja, to teoretycznie jesteście gotowe do wyjazdu, czyli każdy ma odpowiedni dokument do tego wyjazdu ;)

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale może biuro paszportowe masz bliżej, niż te 4 godziny drogi do Warszawy. Badania pewnie też możesz zrobić gdzieś bliżej, więc te 4 godziny drogi, to odbędziesz tylko raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak na jedno masz racje bo skoro petycja została złożona tzn że musimy być przygotowane na wezwanie :( biuro paszportowe mam bliżej bo to tylko godzina jazdy a badania moge zrobić gdzie indziej ale do Warszawy jest mi najbliżej niestety ;) No trudno jak nie wyrobie się z paszportem trzeba będzie prosić o przełożenie terminu. Pozdrawiam i ciesze się że moge z Tobą porozmawiać bo myślałam że nikt mi nie odpisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paszportem możesz zdążyć się wyrobić, jeśli będziesz miała zgodę drugiego rodzica i poprosisz w biurze, żeby wydali paszport w trybie przyspieszonym. Jest taka możliwość, więc zadzwoń do biura i zapytaj ile to trwa i w ogóle :( A potem zrób dziecku zdjęcie, złóż wniosek i już. Tylko pamiętaj, że wniosek składasz tam, gdzie mieszkasz (znaczy w biurze, pod które podlegasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tą zgodą to jest problem bo mąż w tej chwili jest w trasie i nie ma możliwości teraz tego napisac i wysłac bo musi to zrobic w polskim konsulacie albo u notariusza i listy z usa jeszcze idą prawie 2 tygodnie no i nie wiem jak oni chcą zrobić zdjęcie dla 3-miesięcznego dziecka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...