Skocz do zawartości

Czy można zmienić sponsora - Zielona Karta?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Przeciez nie zaniosles jeszcze zadnych papierow do ambasady. DS'y mozesz wydrukowac nawet na dzien przed wizyta i wtedy rowniez mozesz wprowadzic wszelkie zmiany.

Choc moze blednie zakladam, ze starasz sie o wize nie-imigracyjna, bo w sumie post umiesciles w dziale "Emigracja"...

Jesli tak jest - to nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, niestety :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy podzcas wizyty w ambasadzie nie bedzie sie pytał urzednik dlaczego zmieniasz itp.a może mi to zaszkodzić no bo w papierach w których wysłałem do KKCjest mój znajomy ale teraz chce zmienić na kogoś innego czy musi być ten pierwszy tzw.sponsor czy moze być inny prosze o odpowiedz!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zapytac zawsze moze, ale co z tego. Przeciez to normalne, ze sie sytuacja ludziom zmienia. Pomysl zawczasu co odpowiesz jesli padnie takie pytanie. Natomiast na pewno nie zmniejsza twoich szans to, ze zmieniles adres. W koncu papiery odsylales pewnie kilka miesiecy temu, a przez tak dlugi okres wiele rzeczy sie moze zmienic. Takze sponsor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...