Skocz do zawartości

Bilet,studia,almatur


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdaje sobie sprawe ze problemy podobne do poruszanych przeze mnie mogly juz tu wystapic .. Jednak nie mialem czasu czytac wszystkich postow a mam kilka pytan ...Przepraszam wiec jesli powtorze zadawane pytania:

Lece do USA w ramach programu W&T z biura Almatur...

Moj problem polega na tym ze w kontrakcie z pracodawcą mam napisane ze bede do 5 czerwca na miejscu , lot mam 3 czerwca z berlina a ostatnie zaliczenia 2 czerwca... AAAAAAaaa czekam wciaz na DSa...

Ostatnie tygodnie maja to naprawde mocno zoorganizowany czas , examin po examinie , boje sie wiec czy zdaze z wizyta w ambasadzie a dokladnie terminu jaki mi wyznacza ... Czy moge zmienic przez nich wyznaczony termin?

Czyy moge zmienic rezerwacje biletu bezplatnie przed jego wykupem ( dodam ze kupuje bilet przez biuro) ? I czy dostane jeszcze po 20 maja bilet na w miare atrakcyjnych warunkach do Washingtonu?

W formularzu o Ds'a napisalem terminy kiedy zaczynam prace i kiedy lece , czy w razie ewentualnych zmian tych terminow nie bede mial problemow z wjazdem do usa?

Mam nadzieje ze wszelkie problemy tu opisane nie beda mialy miejsca...

Jednak jak ktos bardzo madry powiedzial.. Expect the best , be ready for the worst...

Bede bardzo wdzieczny za pomoc , to moj pierwszy wyjazd za granice...

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyy moge zmienic rezerwacje biletu bezplatnie przed jego wykupem ( dodam ze kupuje bilet przez biuro) ? I czy dostane jeszcze po 20 maja bilet na w miare atrakcyjnych warunkach do Washingtonu?

przed wykupem biletu mozesz zmieniac rezerwacje bezplatnie, jakkolwiek zechcesz. jednak pamietaj, ze moze nie byc miejsc w twojej klasie rezerwacyjnej na inne daty (albo w ogole w klasie ekonomicznej)

a co do dostepnosci - to rzecz, ktora trzeba sprawdzac na biezaco - moze dostaniesz (tani) bilet do DC po 20.5, a moze nie.... tego sie nie da przewidziec "od tak"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do terminu wizyty w ambasadzie to pan w almaturze mi wyjaśnił że jeżeli nie przyjde na wyznaczone spotkanie z konsulem to automatycznie jestem włączany do następnej grupy czyli np następnego dnia

co do terminów to moge mówić tylko za mojego pracodawce że nie będzie robił problemów, napisałem do niego maila że jest taka i taka sytuacja że mogę się nie wyrobić i powiedział że kilka dni mogę się spóźnić

swoją drogą bardzo mnie ciekawi czemu almatur tak późno się wyrobił ze wszystkim,ja np składałem papiery o ds'a na początku lutego a dopiero w tym tygodniu go dostałem i złożyłem dokumenty wizowe, teraz w niedziele jeszcze orientation meeting i później wizyta u konsula a tu przecież sesja w najlepsze trwa. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...