Skocz do zawartości

orientation meeting


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do kogos kto jechal w zeszlym roku z amerykańskiej organizacji CIEE (potocznie zwanej council)...w roku 2005 spotkanie jest 17.05 o 8:00 w Kraku. Mieszkam w Katowicach tego samego dnia o 9:00 mam egzamin którego terminu nie mogę zmienić...w almaturze mówią o jakiejś liście obecności do podpisania...i że obecnosć jest obowiązkowa w zwiazku z tą listą...w zeszłym roku jechałem z Face The World i byłem na orientation na którym nie było żadnej listy a też wszyscy straszyli...dlatego pytam kogoś kto wie, czy w zeszłym roku na orientation z CIEE była lista do podpisywania i czy przywiązywali wage do niej? dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jak to jest z lista obecnosci bo pierwszy raz jade, ale gdyby bylo to takie bardzo wazne to sa jeszcze 2 orientation: w Poznaniu 19go maja i w Gdansku 21go. Jasne, ze to o wiele km wiecej i dodatkowe koszta ale gdyby ta obecnosc faktycznie byla niezbedna to mozesz chyba jechac na ktores z pozostalych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam dziś na orientation w Wawie.

Moje biuro "sprawdzało obecność" - trzeba było podać datę urodzenia przy wchodzeniu na salę, a oni znaczyli to sobie na liście (może będą sprawdzac czy wszyscy byli, a może nie-nie wiadomo). Nie wiem jak inne biura.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam na orientation 15.05 w wawie, sponsor CIEE.

Zauwazylismy, ze jesli nie pojawisz sie na swoim wyznaczonym spotkaniu, zawsze mozesz pojechac do poznania, gdanska, czy do innego miasta gdzie orientation jest organizowane..Byleby lista byla podpisana ;]..Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kolezanka zadzwonila do biura i powiedziala ze nie moze przyjechac na orientation do wawy, bo ma egzamin na uczelni.....nie bylo problemow, zgodzili sie aby nie musiala jechac.

po prostu zadzwon albo pojdz do biura i pogadaj....na pewno pojda na reke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem oficjalnie wszyscy muszą na takim spotkaniu się pojawić z resztą dokładnie tak jak napisała wron_ka, kogo nie będzie musi jechać no NY nieoficjanie jednak na moim orientation byliśmy zaznaczani na liście tylko po podaniu nazwiska więc dużo osób z tego skorzystało i zgłaszali ich znajomi albo po prostu zaraz po odznaczeni się zmywali, więc jeżeli nie dogadasz się z biurem w co wątpie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...