Skocz do zawartości

Jakie Ubezpieczenie?


marmach

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżam na 2 tygodnie do USA. Czy możecie mi polecić jakieś dobre ubezpieczenie zdrowotne, OC, czy co tam potrzeba?? Chodzi mi o to, żeby w razie, odpukać, choroby, czy czegoś, nie musieć brać kredytu hipotecznego na zapłatę za usługi medyczne. Będę wdzięczny za konkretne rady/przykłady.

Pozdrawiam.

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Tobie polecić Signal Iduna. Można kupić przez neta. 2 lata temu płaciłam koło. 170 zł. Niedawno patrzyłam orientacyjnie na stronie ile w tym roku kosztuje i opcja, ktora mnie interesuje kosztuje koło 220 zł. Wszystko zależy od tego na ile jedziesz i jak duże chcesz mieć koszty leczenia czy ubezpieczenie bagażu.

Kiedyś miałam problem w Egipcie i Signal Iduna bardzo szybko zwrócili mi kasę za leczenie więc się ich trzymam. Pamietam, że sprawdzałam też w Allianz i tam było dużo drożej. Porównaj sobie sam bo każdy ubezpieczyciel ma na stronie takie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Mam pierwszą propozycję. A inni? Gdzie się ubezpieczaliście przed wojażami w USA? I jakie macie doświadczenia z tymi firmami ubezpieczeniowymi? Przeglądam opinie o ubezpieczalniach na formach internetowych i trudno mi znaleźć firmę z dobrymi recenzjami. Po każdej jadą, jak po łysej kobyle...Zależy mi, żeby to była rzetelna firma, wysokość składki gra drugorzędną rolę, oczywiście w granicach rozsądku. Będę wdzięczny za pomoc.

MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...