Skocz do zawartości

Bilet lotniczy - co i jak?


Rekomendowane odpowiedzi

Elo

Mam problem bo musze wypelnic baze Atlas i wpisac tam dane z mojego biletu ale nie wiem co jest co?

Mam prosbe mozecie mi napisac mniej wiecej gdzie jest

Airline Code

Flight Number

US Airport Code

Nie wiem czy na kazdym jest inaczej ale na moim jakies zatarte sa nazyw tych cyferek i nie moge sie polapac ;)

Aaaa wlasnie i godzina o ktorej wyladuje w Miami...

dzieki wielkie z gory

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina ladowania w miami - musi byc napisana na wydruku rezerwacji (taka kartka dolaczana do biletu)

jezeli ladujesz w miami, kod tego lotniska (US Airport Code) to MIA

uklad danych w biletach jest zazwyczaj taki:

miasto odlotu-->przewoznik(2-literowy kod)--> numer lotu->data->godzina->status rezerwacji (na pewno masz wpisane OK)->2 rubryki z waznoscia biletu-->miasto przylotu/dalszego odlotu

najprosciej - kazda rubryka w bilecie jest opisana drobniutkim (czarnym) drukiem (na kazdym kuponie!!!!!)- po prostu zobacz co gdzie jest i to przepisuj tam gdzie musisz. - jezeli jedne masz zamazane, to moze na drugim odcinku nie beda zamazane.

tak dla przykladu - airline codes - LOT - LO, Lufthansa - LH, British Airways - BA, American Airlines - AA, United Airlines - UA, Alitalia - AZ,

numer lotu sklada sie z kodu linii i numeru (cyfry) np LO 856, BA 294 itd itp

zakladam, ze masz bilet wydrukowany na takich kolorowych bibulkach. idz na http://www.centrumlotow.pl/?page=206 - tam jak najedziesz na jakies pole, to pod tym obrazkiem pokazuje sie wyjasnienie.

(inaczej jest jezeli masz np bilet elektroniczny - ten sie nieco inaczej czyta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...