Skocz do zawartości

New York Pass


MalyD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzięki Waszej pomocy znalazłem znakomite narzędzie znacznie ułatwiające zwiedzanie NY a mianowice "New York Pass" w sumie za 7 dni korzystania płaci się 139$ i można zwiedzić masę fajnych rzeczy. Mam do was jednak pytanie:

1. Czy w tej cenie mieści się 7 dniowy bilet na komunikację miejską. Jeśli nie to ile taka przyjemność kosztuje

2. czy ten przewodnik o którym piszą dostaje się w cenie karty czy też trzeba wydać dodtkowe 10$

3. Gdzie można nabyć tą kartę

Pozdrawiam

MD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiazeczka jest gratis

w ulotce, ktora mam sprzed 2 lat, pisze, ze jest bilet na transport, ale teraz na ich www nie ma nawet wzmianki o transporcie.... tu jest link do transportu: http://www.mta.nyc.ny.us/nyct/

co do kupna: ta karte mozna kupic online (teraz jest nawet promocja -$20), mozesz sie zapytac o nia w swoim hotelu - na pewno beda mieli infona ten temat albo mozesz isc do ktorejs z atrakcji (z mojej ulotki 2-letniej):

NY Skyride

Madame Tussaud's NY

Radio City Music Hall

Madison Square Garden

NY Waterways Cruises

NBC Studio Tour/NBC Experience Store

pisza, ze mozesz tez zadzwonic 877 714 1999

albo mozesz isc do The Port Authority Terminal, main level, Academy Bus Windows 24-28, 625 8th Ave (between 40th & 41st str.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...