Skocz do zawartości

dostalam wize i teraz bilet lotniczy...


Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

wczoraj dostalam wize turystyczna:) nie wiem na ile, zobacze jak dostane paszport. dziekuje wszystkim za pomoc i rady. procedura i rozmowa jest dokladnie taka jak opisujecie,wiec obylo sie bez niespodzianek i stresu ;)

mam pytanie. czy bilet lotniczy lepiej rezerwowac przez biuro podrozy,czy samemu wyszukac polaczenia? obilo mi sie tez o uszy ze rezerwacja biletu w stanach zjednoczonych jest zdecydowanie tansza, w jaki sposob mozna to zorganizowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mozesz sobie wyszukiwac bilet samemu w internecie albo mozesz po prostu isc do biura podrozy i poprosic zeby tam wyszukali najtansza opcje - no i potem mozesz skonfrontowac swoje wyniki wyszukiwania z wynikami agenta - jezeli Ty znalazlabys cos tanszego, to albo mozesz to kupic przez internet, albo dokladnie spisac numery lotow i podac to agentowi - a wtedy pewnie uda mu sie wystawic ta Twoja tania opcje ;-)

co do biletow kupowanych w usa.... raczej nie znajdziesz duzo tanszego. mowia ze tam sa tansze bilety ze wzgledu na nizsze podatki/oplaty administracyjne - ale co z tego, skoro tam np nie maja dostepu do niektorych niskich/najnizszych taryf dostepnych do sprzedazy tylko na terenie polski.... ;-) wiec i tak najedno wychodzi, a nawet z przewaga dla polski ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli jesteś z lubelskiego to jest świetne biuro, mają naprawde tanie bilety, jest tam nr gg i (chyba :? )pan Krzyś, który wyszukuje najtansze przeloty. Naprawde kompentny.

Niestety znalazlam je za poźno :cry: ale porównalam ceny i moj bilet, dokladnie ta samą trasą i linią był 360zł tanszy :shock: to duzo.

Zapytaj, to nic nie kosztuje. Porównaj ceny. Czasami warto. www.kalejdoskop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dobre wrazenia z campusa (campus.pl / samoloty.onet.pl) - zawsze rezerwowalem bilet przez internet i pokazywalo dana cene. potem dzwonilem do nich zeby powiedziec, ze bilet odbiore i zaplace osobiscie u nich w biurze - zawsze tam na kalkulatorze/komputerze liczyli i liczyli i podawali mi ta sama cene... a jak poszedlem zaplacic, to pan mi zaspiewal cene o 500 zlotych nizsza.... ;) 8) jednego razu za podroz do usa zaplacilem 500 zlotych mniej niz mialem, a niedawno (miesiac temu) zaplacilem ponad 100 zlotych mniej za bilet na malte :-) nie wiem dlaczego sie tak dzieje... ;-) i nie wnikam! hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no ja tez bym nie wnikala ;)

takie jeszcze pytanie odbiegajace od tematu, chcialam kupic aparat cyfrowy, i zastanawiam sie czy kupowqac w polsce czy juz w stanach,tam sprzet jest chyba tanszy?

acha i jeszcze jedna sprawa - chcialabym pojechac do mexyku na kilka dni,czy jest to mozliwe? nie potrzebuje wizy czy tudziez innych dokumentow? wystarczy paszport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem naprawde tani bilet sam na stronie Orbisu wyszlo 1700 zł w dwie strony z Wawy do NY i nastepnego dnia poszedlem do biura, podalem nr lotu i pani dokladni taki zarezerwowala. I tak namarginesie podam ze zawsze dobrze jest samemu sprawdzic bo powiedziano mi ze jak oni maja znalezc to nie przegladaja wszystkich ofert, podaja tylko te ktore im sa najwygodniejsze a to nie zawsze znaczy najtansze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o co się prosi i czego szuka. Mi zależało na jak najkrótszym locie i z minimalną ilością przesiadek... w miarę tanio :? no cóż :wink: nie zawsze można mieć, to czego się chce.

A właśnie, jak jest z tym Meksykiem :?: Będę przecież w Teksasie, więc czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem jechac w zeszlym roku do meksyku na 1 dzien do slynnej miejscowosci przygranicznej Tijuana ale sie w koncu rozmyslilem (nikt nie chcial ze mna jechac :-( ) . nie potrzebujemy do nich wiz. mozemy do meksyku wjechac na podstawie paszportu i zostac tam do 90 dni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...