Skocz do zawartości

Wypożyczenie Samochodu Czy Inny Transport


Jacob87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Podziwiam nawet za sam ogólny pomysł takiej wycieczki bez znajomych/ rodziny jako współpłatników. Koszty są OGROMNE! Dla przykładu 2 dni w PHX 170$, 3 dni w Denver 220$. Ceny z wakacji tego roku (Enterprise) bez paliwa ale z ubezpieczeniem. Mogliśmy rozwalić auto/ mieć wypadek i tylko przynieść kluczyki a i tak nic byśmy nie musieli zapłacić.

Jeśli chodzi o Waszyngton-Boston to tylko i wyłącznie z megabus-em ewentualnie southwest (samolot). Natomiast z NYC/Bostonu na Florydę polecałbym jetblue. W dwie strony to wyniesie ok. 200$. Nowy Orlean bym sobie podarował bo, żeby pojechać tam bilety/ benzyna cokolwiek pompuje takie koszty, które nijak mają się do atrakcji w Nowym Orleanie.

Pamiętam, że jakieś Niemki, które spotkałem w Miami w zeszłe wakacje wypożyczyły auto za 700/800$ z Waszyngtonu do Miami na 6/ 7 dni. Czy to jest dużo? No chyba nie jeśli ja ok. 200$ płaciłem za 2/3 dni wypożyczonym autem.

75% twoich planów można pokonać w miarę low-budget poprzez megabus, jetblue, czy southwest. I nigdy nie korzystaj z amtraka w linii Waszyngton-Boston. Megabus jest mega tańszy.

I takie moje ostatnie przemyślenie jest takie, że o ile w PL opłaty na autostradzie są tematem rozmów o tyle wydatek 75c, czy 1/ 2$ za przejazd sporego odcinka nie jest chyba wielkim halo. Aaa i dziwie się po co osobie przyjeżdżającej na krótki okres E-ZPass? Zawsze wydawało mi się, że sens E-ZPassu był dla ludzi codziennie dojeżdżających do pracy. Bo jakoś nigdy nie zauważyłem dłuższych kolejek do bramek niż 3/4 auta poza szczytem. Ale, co kto lubi.

Pzdr i życzę wspaniałych wspomnień z US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie E-Zpass nic nie kosztuje .Nie płacisz żadnego abonamentu ,żadnych ukrytych kosztów ,nic .Tylko płacisz za same przejazdy które są tańsze dla posiadaczy E-Zpass niż dla tych którzy zatrzymują się na na bramkach i płacą gotówką. Jadąc w trasie często lecisz szybkim lewym expresowym pasem w ogóle nie zatrzymując się .Z kolejkami do bramek to różnie bywa ,bardzo często są długie zwłaszcza przy wjeżdzie z NJ do NYS . Mam dwa samochody i w każdym jest E-Zpass choć nie dojeżdżam do pracy przez płatny most czy tunel i często ich nie używam. Daj mi choć jeden powód dla którego uważasz ,że E-Zpass jest zbędny ( nawet na krótki okres czasu).Może są jakieś minusy o których nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...