Skocz do zawartości

Odprawa na lotnisku i kieszonkowe...


Rekomendowane odpowiedzi

hmm..to w sumie trochę sie boję::(:(:lol:(

Jadzia, o co Cię pytali????

aha, no i o ile wczesniej przyleciałas do USA?

pytali mnie o to czemu jestem w LA skoro kontrakt mam na Atlantic City. Powiedzialam, ze mam miec specjalne szkolenie i uwierzyli. Generalnie Amerykanie sa latwowierni :lol: chociaz czesto z celnikami nie ma zartow.

a co do tego ile wczesniej przyjechalam to powiem ci ze firma zawalila i przyjechalam dokladnie na styk. dlugo czekalam w polsce na DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Podstawową zasadą programu Work and Travel (bo rozumiem ze lecisz z tym programem  ) jest to że najwcześniej można wlecieć do USA, pięć dni przed datą planowanego rozpoczęcia pracy, czyli datą widniejąca na DS. 2019. W Twoim przypadku zasada jest złamana. Zaczynasz pracę 5 lipca a chcesz wlecieć 21 czerwca !  

A tak w ogóle to takie rzeczy powinnaś ustalac ze swoim biurem który załatwiał Ci DS -a.  

Pozdrawiam.  

P.S. Najprawdopodobniej zawróca Cie na granicy jeżeli przylecisz 21 czy 25 czerwca. Najwcześniej możesz wlecieć 1 lipca. Powodzenia.

O Boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to mnie załamałes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i co teraz???????????????

wrócą mnie na granicy,to ja sie chyba potne :cry:

pani z organizacji powiedziała mi,ze moze by tak wymyślic jakiś trening tygodniowy niby przygotowujący do pracy w restauracji? co o tym myślicie?

pracodawca na pewno moze mi coś takiego wypisac,ale RANY BOSKIE jak mnie nie wpuszcza do USA,to ja sie chyba załamie:(:):(:D:(:D:>(:D:(:lol::(:lol:

ale co wtedy? co wtedy sie dzieje?

nie wpuszczają i co ja wtedy robie? wracam do Polski? a kto płaci za bilet i jak to do jasnej cholery wygląda?????????????????????????????:lol::(:(:(:(:(:(:(:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

she 2002 nagadali Ci glupot

nie przejmuj sie ,to prawda ze ni wczesniej niz 5 dni przed i 5 dni po zakonczeniu pracy... trzeba byc w tym okresie (ale to wiedza ksiazkowa).

Ja w ubieglym sezonie 2004 WaT byle 15 dni pozniej niz mialem w DS-ie i nik o nic sie nie przyczepil

nikt Cie nie zawroci,co najwyzej spytac moga o miejsce pracy ,miejsce zamieszkania,i o gotowke ktora masz przy sobie(sporadyczne przypadki)

Jak masz jakies pyta to smialo na gg.

ps :jakie city?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,alez mnie pocieszyłes,bo ja od momentu kiedy dowiedziałm sie o możliwosci cofniecia mnie z lotniska z powodu tego,ze jestem za wczesniej- zyje jak na bombie:(:):(:D(

mam zamiar napisac maila do organizacji sponsorującej ten cały mój wyjazd W&T z zapytaniem , czy istnieje możliwosc taka,ze istotnie urzenicy w USA na lotnisku, mają mnie prawo cofnąć z powrotem do Polski i jakie jest tego prawdopodobieństwo.

Stresuje sie tak,ze mi w oku naczynka popękały....

głupia ja....

P.S.Lece do Miami (na Florydzie of course...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie (tutaj uogolniam,wiem:),nie panikujcie za bardzo....Jedziecie tam w koncu,zeby sie zabawic(mam nadzieje:)Czy USA to inna planeta?Czy Amerykanie to kosmici?sa rozne problemy i z kazdego jest jakies wyjscie,mam nadzieje,ze jestescie (uogolnienie again:) bardziej zaradni,niz Wam sie wydaje. Cieszcie sie tym wyjazdem,mam nadzieje,ze spedzicie tam wypasiony czas,bez zbednych nerwow:)Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...