Skocz do zawartości

Lingwista


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem nic nt. warehouse, ale za to mam info nt. Lingwisty i jego W&T. Moja kolezanke wykolowali 2 sezony temu - obiecali jej ze odbiora ja na lotnisku w NY i prace na Florydzie. Na lotnisku nikt sie po nia nie zglosil, a jak dotarla do owego pracodawcy na FL, to sie okazalo, ze on nic nie wie o tym zeby ja zatrudnial. Przedzwonila do biura Lingwisty w Polsce, skierowali ja do innego pracodawcy, setki mil dalej i tamten tez okazal sie niewypalem. Zeby nie pomoc rodziny i znajomych i zaradnosci tej dziewczyny, skonczylaby z poteznymi dlugami...

Sama znalazla sobie prace i udalo sie jej odbic troszke ponad to wszystko co stracila z nimi jadac :!: Nigdy wiecej nie jechala z Lingwista i nikomu ich nie polecala...

Uczmy sie na bledach innych...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odświaeżam dosyć starego już posta. temat ten sam - LINGWISTA.

konkretnie Lingwista Katowice. czy w czasie wakacji 2005 mieliście z tym biurem jakieś doswiadczenia? a może znajomi? napiszcie wszystko co wiecie o nich (ie tylko Katowice, ale w ogole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja nie byłem z nimi na W&T , za to miałem przyjemność w 2003 roku być z tym biurem na kursie językowym na Cyprze - masakra. Hotel-masakra, poziom angielskiego jeszcze gorzej(a miało być tak pięknie) Ludzie byli super ale to już nie ich zasługa. Jednym słowem jedna wielka ściema... Never again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...