Jump to content

Intenational Hause of Pancakes (IHOP)- ktoś coś o nich wie?


Recommended Posts

Czy ktoś z was pracował może kiedyś w IHOP albo wie jak ta praca wygląda? Czy zatrudniają wielu obcokrajowców i czy jest szansa na pomoc ze znalezieniem zakwaterowania?

A przy okazji może wiecie coś o stanie Missouri i okolicach Saint Louis :(

Pozdrowionka gorące.

Link to comment
Share on other sites

Pracowalam w IHOPie w zeszlym roku i bylam do tego stopnia zadowolona, że w tym roku jadę ponownie. Nie wiem jak jest w innych miastach (zależy to od wlaściciela) ale u mnie przyjmowali dziewczyny na kelnerki. Praca jest raczej dla osób z doświadzczeniem, tace są tylko na napoje, talerze z jedzeniem nosi sie na rękach, ze względu na duży ruch konieczny jest pośpiech i zabieranie calego zamówienia najlepiej za jednym zamachem. Wynagrodzenie to 2,13 na godzinę plus , naprawdę spore, napiwki. Dodatkowo na każdą zmianę przysluguje wybór jednego posilku z menu (odciągają za to chyba 30centów od przepracowanej godziny).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za Twoją odpowiedz.

A korzystając z okazji czy mogłabyś mi powiedzieć jak to jest ze współpracownikami?Czy jest jakaś szansa,że po przyjeżdzie znajdę kogoś z kim będę mogła coś wynająć?Czy IHOP zatrudnia dużo ludzi z W&T?I czy jakby co służą radą gdzie szukać lokum po przyjeździe na miejsce?

Jak ty dojeżdzałaś na miejsce?

A swoją drogą nie jedziesz może do Bridgeton?

Pozdrawiam bardzo gorąco :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...