Skocz do zawartości

Work And Travel 2012 Wielka Prośba O Pomoc !


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdecydowany na wyjazd do USA na Work and Travel , mój problem polega na wybraniu odpowiedniej oferty i biura. Wiadomo , że każdy z Nas chciałby zarobić jak najwięcej oraz troche zwiedzić . Z tego co się orientowałem to Alaska oferuje najwięcej pod względem finansowym . A jak jest naprawde? Jeśli chodzi o zdolność do pracy , spokojnie dam rade ciężko pracować , jestem do tego przyzwyczajony , z dodatkowych umiejętności to tylko prawo jazdy plus jakiś kurs barman masaż itp . Szukam ofert około 10 dolarów za h , lub 8 plus 11/12 za nadgodziny . Najlepiej jakby zakwaterowanie i wyżywienie było w cenie .. wiem że dużo oczekuję , ale czytając oferty z alaski właśnie na to się nastawiłem . Chciałbym jechać mniej więcej od połowy czerwca do końca września , tak z tyg / 2 na zwiedzanie USA .

A jakie biuro wybrać ? Studentpoint? Stany.pl , Almatur? WhynotUsa? Foster ? ( osobiscie skłaniałem się ku nim , ale mają wiekszą cene ) Bardzo prosze o pomoc , chciałbym już w tym tyg dopiąć podstawowe szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie :)

poszukujemy ekipe 2-4osób na wyjazd work and travel. połowa czerwca- koniec wrzesnia.

2 miesiace praca. miesiac podróżowanie.

gdyby ktoś był chętny lub po prostu chciał o coś zapytać czekam na maila pod specjalnie utworzonym adresem:

workandtravelinusa2012@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...