Skocz do zawartości

Ambasada A Indeks


ltv

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że możesz. Rozumiem, że masz inżynierkę? Wydaje mi się, że łapiesz statut studenta na dłużej, najlepiej byłoby jednak zadzwonić do jakiegoś biura W&T i zapytać konsultanta, bo te przepisy się pozmieniały w tym roku trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No właśnie mam inżyniera i w sumie od tego wyjazdu zalezy czy pojde na mgr dziennie czy zaocznie. Zaoczne niestety sa tylko od pazdziernika:/ no nic dzięki w kazdym razie:) bede musiala rzeczywiscie zapytac w jakims biurze dokładnie co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie będziesz mógł jechać. Kończąc studia w lutym tracisz status studenta, a jednocześnie nie jesteś studentem na studiach mgr. Jednak jest wyjście z tej sytuacji, możesz zapisać się na jakiekolwiek 2-letnie studium policealne i zaliczyć 1 semestr. http://www.tbw.pl/p/warunki-uczestnictwa-3 tutaj masz dokładne warunki uczestnictwa w programie work and travel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na program kwalifikują się studenci/słuchacze na ostatnim roku studiów, nie trzeba przekładać obrony pracy magisterskiej / licencjackiej na po powrocie z USA. W momencie rozmowy w konsulacie amerykańskim Uczestnik musi mieć aktualne indeks i legitymację i być przed "obroną" - tak napisane jest w tych warunkach. Czyli wychodzi na to, że bede mogla jechac jesli bede miala rozmowe przed obrona. Kiedy w ogóle taka rozmowa się odbywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...