Skocz do zawartości

Pilne Pytanie O Program Numer


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, z gory przepraszam za brzydkie formatowanie i brak ogonkow, ale pisze z komorki...

Otoz zalatwiam na ostatnia chwile wize j-1, ds2019 juz jest w drodze, powinienem go otrzymac w poniedzialek wieczorem, ale juz we wtorek chcialbym sie umowic na rozmowe. Otrzymalem mailem od firmy numer sevis, ale przy probie zaplaty sevis fee system zapytal mnie jeszcze o jakies 'exchange visitor program number', ktorego niestety nie posiadam. Napisalem dzisiaj rano do sponsorship companh, ale nie otrzymalem do tej pory odpowiedzi wiec podejrzewam, ze nie pracuja w weekend (w tygodnij odpowiadali od razu).

Znalazlem jednak w training plan cos takiego jak 'program numer' - czy jest on w takim razie jednoznaczny z tym exchange visitor program number?

A jesli nie, to moge sie umowic na rozmowe przed zaplaceniem sevis? Wplaty dokonalbym w nocy przed wizyta w ambasadzie, tylko umowic musialbym sie wczesniej.

Mam w sumie jeszcze jedno pytanie - mam nadzieje, ze ta oplata sevis jest 'od reki' i nie bede musial czekac kilku dni na potwierdzenie? Platnosc kredytowa.

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'exchange visitor program number' jest dostępny na DS-2019 w okienku nr 2. po prawej stronie zaczyna się od litery P.

Po opłaceniu SEVIS możesz wydrrukować sobie potwierdzenie, ale nie musisz tego robić. Możesz sprawdzić status swojej wpłaty - jeżeli jest in progress to znaczy, że jeszcze nie jest zaksięgowana, jeżeli jest Paid to znaczy, że ambasada widzi już płatność. Nawet jak jest status In progress możesz isc na rozmowę, po prostu w ambasadzie powiedzą ci, że wiza zostanie wystawiona dopiero jak potwierdzą płatność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...