Skocz do zawartości

W&t 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, zabroniono pracy na Alasce, koniec z szybkim zarobkiem

Czy w związku z tym ktoś decyduje się na jakąś pracę od TBW?

Jest np. praca w Ohio w parku rozrywki Cedar Point albo lepiej płatna (ale i w droższym rejonie) praca w luksusowym hotelu w Californii.

Co do Californii , szukam jakiejś grupy, która tam się wybiera, żeby wynająć mieszkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja lecę w te wakacje na w&t do Ohio do parku rozrywki, z tym że nie do Cedar Point, tylko do Durant Enterprises, co tydzień odwiedza inne miasto. Pracę załatwiałem przez fundacje CCi, wysłałem kilka aplikacji i oni zaproponowali mi pracę. Zarobki ciekawsze niż w Cedar Point.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się do USA z biurem TBW w tym roku i szukam osób chętnych na wycieczkę z okolic Kansas City w stronę zachodniego wybrzeża. Do Stanów wylatuję ok 25.06 i będę pracował mniej więcej do końca sierpnia, a później planuję kupić auto i wybrać się na wycieczkę do Kalifornii zwiedzając po drodze inne stany. Wiadomo, że w grupie raźniej i taniej dlatego też jeśli ktoś będzie w okolicy to można się zgadać. Biletu jeszcze nie kupiłem więc terminy też można uzgodnić.

Pozdrawiam,

Mati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...