Skocz do zawartości

Parki


oku

Rekomendowane odpowiedzi

Na filmach czesto jak pokazuja jakies maista czy hipermegasupermarkety to widac na nich różnego rodzaju bycze rollercoastery platajace sie wokolo budynkow czy w roznych miejscach USA. Czy to prawda, że tyle ich tam jest, bo nie ukrywam, że uwielbiam różnego rodzaju atrakcje tego typu a ,że jade do Stanów w Sierpniu to chciałbym sie tego dowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie fajne parki z rollcosterami nazywaja sie 6Flags. Sa w roznych miastach w USA. Ja bylam w 6Flags w Los Angeles, nazywa sie ten park "Magic Mountains". Jest swietny. Podczas sezonu (czyli w letnich miesiacach) ludzie stoja tam czasem ponad godzine w kolejce do jednego Rollcostera i to sie oplaca, wrazenia niesamowite. Ja mialam to szczescie ze pylam w parku we wrzesniu, kiedy juz nei ma tyle turystow i w jeden dzien zaliczylam okolo 10 Rollcosterow 8) (podkoniec juz mi niedobrze bylo :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jadzia

Ja jade do USA na miesiac od polowy sierpnia gdzies do polowy - 3/4 wrzesnia, i mam zamiar sie wybrac do six parku bo kocham parki rozrywki a bylem praktycznie tylko z wiekszych we włoskiej mirabelindianie, niemieckim heide-parku i austryiackim partasie. Czy ktos wie czy w USA sa restrykcje do tyczace wzrostu i wieku ? Mam 15 lat i 170 cm zwrostu wiec mnie sie wydaje ze na wszytskiem bede mogl sie przejechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to sa restrykcje co do wzrostu, ale majac 170 cm nie musisz sie ich obawiac. Wieku nikt nie sprawdza. Jak pojdziesz do 6Flags to polecam "Sipermana". Jak bylam na tej kolecje, cos sie zepsulo i zatrzymalismy sie dopiero na hamulcach awaryjnych :lol: To dopiero wspomnienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce powstaje juz ogromny lunapark, wiem bo byłem juz na stronie i tam

juz pisali, że prace sie zaczeły. Jakiś zagraniczny inwestor w nas inwestuje i bedzie ten parki na zachód od Szczecina, jak znajde strone to zapodam.

=================================================

Znalazłem link:

http://park-fantasia.pl/corp/pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak chcesz to prawdziwego parku to polecam najlepszy park na swiecie - Cedar Point w OH.

No wlasnie... Cedar Point... Byl tam ktos? Jakie wrazenia? Mam zamiar sie tam wybrac podczas wakacji. Pozdrawiam wszystkich rollercoasterowcow! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...