Skocz do zawartości

obowiazkowy housing po przyjezdzie - pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

hej

lecimy w 6 osob do NYC z YESa, wersja self. Organizacja opiekujaca jest INTRAX. Wymog jest taki zeby miec jakies zakwaterowanie przed wylotem. Zalatwilismy robote, koles tez proponuje mieszkanie ale za ciezka kase, takze sie nei oplaca.

Mam taki pomysl z zakwaterowaniem, mam bardzo daleka znajoma w NYC. Jak by tak podac jest adres, ze tam sie na poczatku zatrzymamy, a jak przylatujemy to szukamy sobie oczywiscie wlasnego lokum.

Tylko teraz nie wiem czy ona nie miala by jakis klopotow/neiprzyjemnosci etc. Czy INTRAX bedzie dzwonil do niej z potwierdzeniem? czego mozna sei spodziewac ?

mozna by tez wykorzystac jej adres do tego aby do niej przyslali nasze SSNy.

Co o tym mysliscie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lece z YES'a i też INTRAX i pierwsze słysze o takim wymogu. Wydaje mi się, ze raczej nie powinno być żadnych problemów - nie sądze zeby ludzie z intraxa aż tak sie nudzili że bedą molestować telefonami każdego kto oferuje studentom zakwaterowanie :( Najważniejsze to jak juz przyjedziecie na miejsce to przedzwonić lub wysłać maila do INRTAX'a ze dotarliście na miejsce. Jeśli chodzi o adres pod który wam przyślą SSN to rónież możecie podać jaki chcecie - bo to najbardziej wam zależy na tym aby te karty dotarły do was bezpiecznie. Rok temu adres do korespondencji też podawaliśmy od Polaków prowadzących inny motel, niż ten pod którym mieszkaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...