Skocz do zawartości

Podatek Na J1 Łopatologicznie


Rekomendowane odpowiedzi

Probuje rozwiazac sprawe podatku mojego meza i wyglada na to, ze nikt nie moze mi pomoc, wiec zaczne od podstaw.

Jak to jest z podatkiem. Zalozmy ze pracowalam na J1, placilam podatek i zarobilam 6000$, czy potem przy rozliczeniu bede musiala doplacic czy dostane zwrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probuje rozwiazac sprawe podatku mojego meza i wyglada na to, ze nikt nie moze mi pomoc, wiec zaczne od podstaw.

Jak to jest z podatkiem. Zalozmy ze pracowalam na J1, placilam podatek i zarobilam 6000$, czy potem przy rozliczeniu bede musiala doplacic czy dostane zwrot?

Zalozmy ze troche poczytasz tu

http://www.irs.gov/help/page/0,,id=133197,00.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gal, dzieki za linka do irs, na pewno przeczytam

Rademenes wielkie wielkie dzieki za informacje!

Okazalo sie, ze nasze rozliczenie zostalo zle wypelnione, tzn tak, jakbysmy byli samozatrudnieni. Tak naprawde pracowalismy u kogos w firmie i placilismy podatki.

Wychodzi na to, ze teraz musimy zaplacic 1200$ z powodu podatku wynikajacego z samozatrudnienia. Mowie tu o podatku za rok 2006. Zwrotu podatku nie oczekuje, ale wolalabym rozwiazac ta sytuacje i uniknac placenia 1200$ bo to naprawde duza kwota.

Wszelkie rady czy namiary na biuro ktore mogloby mi w tym pomoc mile widziane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobnie kara wiec trudno bedzie od tego uciec. minelo 6 lat.

Ja zadalbym sobie trud ponownego rozliczenia podatku (dla samego siebie i przez samego sobie), poniewaz nawet dobrego CPA nalezy sprawdzic bo kazdy z nas jest tylko czlowiekiem a rozliczenie to glownie liczby wiec mozna sie pomylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...