Skocz do zawartości

Work&travel


123kama88

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos lubi spokojnie zycie to przyjemne miasto dla niego. Wieczorem wyjsc to pewnie jest gdzie .. jak wszedzie, ale to raczej taka wioska - w lato spacery, wycieczki kajakowe (Saco River), wspinaczka (Polozenie w gorach), no i co tam jeszcze - wedkowanie , jazda konna i rowery :D

A jesli chodzi o temperatury to tutaj tabela Srednich Temperatur w ciagu roku: (Temperatury w °F)

http://img6.imageban...EMPERATURES.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja byłem w sumie dwa sezony wakacyjne na w&t w North Conway i ogolnie klimat podobny do naszego czyli lata cieple, czasami troche papada i pogrzmi. Jeśli ktoś lubi hiking czyli chodzienie po gorach to ta miejscowość jest idealna ;) Hmm co tam jeszcze.. myśle, że to tez super opcja dla shoppingoholików :D W North Conway jest Settlers Green czyli centrum handlowe pełne różnych sklepów firmowych i outletów, gdzie można się nieźle obkupić ;] Życie ogólnie jest tam tanie, tym bardziej, że mam teraz porównanie bądąc na internshipie w Savannah, która jest znacznie droższa.

P.S z jakiego biura kama jedziesz do NC? Niech zgadnę, dostałaś ofertę pracy w Red Jacket Mountain View Resort? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...