Skocz do zawartości

Lake George, Ny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, ja z dwójką moich znajomych również lecimy w tym roku do Lake George (praca w Fort William Hotel). Czy wiecie może jak znaleźć tam jakieś tanie noclegi? To w sumie nasz pierwszy wylot na work&travel i nie mamy zielonego pojęcia jak się za to zabrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troche nas tam będzie, fajnie ;). Z tego co mam napisane to zapewnia mi pracodawca więc się nie orentowąłem co i jak.Też 1szy raz jade, ale czytałem kiedyś, że dużo osób po przylocie szuka z pomocą pracodawcy, chyba że przez google wyszuasz jakiś tanich noclegów tam.

Od kiedy lecicie i do kiedy pracujecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby to właśnie znaleźć wcześniej.. podejrzewam, że wtedy większa szansa na mieszkanie razem całej trójki;P Pracę mamy od 15ego czerwca do 25ego września, więc przylecimy na miejsce jakoś 12.06 lub 13.06 :)

Cześć, myślę że mogę Ci pomóc, odezwij się do mnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszkanie u pracodawcy, pewnie w tym motelu w którym mam sprzątać, 70 $ tygodniowo. Plus 100$ kaucji. Chciałabym na miejscu poszukać drugiej pracy żeby wyjść nieco lepiej niż na zero, ale z tego co czytam w internecie to sporo ludzi przylatuje już w maju, a ponoć miejsc pracy w naszym "zagłębiu" wcale nie jest tak dużo. Kontaktowaliście się jakoś z pracodawcami? Ja pisałam maile, ale bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszkanie u pracodawcy, pewnie w tym motelu w którym mam sprzątać, 70 $ tygodniowo. Plus 100$ kaucji. Chciałabym na miejscu poszukać drugiej pracy żeby wyjść nieco lepiej niż na zero, ale z tego co czytam w internecie to sporo ludzi przylatuje już w maju, a ponoć miejsc pracy w naszym "zagłębiu" wcale nie jest tak dużo. Kontaktowaliście się jakoś z pracodawcami? Ja pisałam maile, ale bez odpowiedzi.

Ja z moim pracodawca mam bardzo dobry kontakt mailowy (odpowiada w mniej niz 24h) ale za to kiedy poprosilem go o polecenie jakis tanich noclegow, podal mi 3 numery telefonow z ktorych zaden nie wypalil;p Szczerze mowiac wolalbym juz miec to mieszkanko zaklepane niz kontakt z pracowdawca.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kontakt z pracodawcą dobry też, ale chętnie bym jakąś dodatkową pracę połapał jeszcze. Ja mam zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce ale w motelu niedaleko miejsca pracy za 60 dolarów tygodniowo.

Jakby ktoś był na tyle wcześnie, że znajdzie za dużo dodatkowej pracy to może trzymać dla mnie :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...