Skocz do zawartości

Wiza J1 A Teraz F1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie jestem w usa jako au pair na wizie J1(2 lata) i chcialabym zaczac studia na Uniwesytecie w US, wiza mi sie konczy we wrzesniu. Czy powinnam wrocic do Polski i starac sie o wize F1 czy zmienic status tutaj? Moja sytuacja wyglada tak ze bylam tuatj na wakacjach kilka razy (wiza turystyczna), potem przyjechalam jako au pair i jestem 2 lata, chce sie dostac na Uniwersytet jako transfer bo studiowalam w Pl 2 lata. Moimi sponsorami beda moja ciocia i wujek ( to jest brat mojej mamy i moze na mnie przeznaczyc 100tys $ , a na ten uniwersytet wymagane jest okolo 50 tys$ za rok). Problem jest tez taki ze gdybym wrocila do Polski to musialabym wrocic tutaj w ciagu 4-6 tyg a niewiem czy w ambasadzie sie zgodza na takie cos, bo chce wrocic do pl w lipcu a w polowie sierpnia wrocic tutaj. Wiem ze moge miec poswiadczenie ze po studiach w usa bede pracowac na uniwersytecie w Polsce , moja Ciocia bedzie leciala tez w tym roku do Polski na wakacje ktora bedzie moim sponsorem i chcialaby zebym z nimi wrocila do US. Niewiem co mam zrobic bo w sumie wiem ze wszystko jest w porzadku nigdy nie dostalam odmowy o wize, wszystko zawsze mialam legalnie tylko ten pobyt au pair 2 lata ale w sumie z ta sama rodzina oni tez chcieli zebym zostala bo mieli male dziecko 2 latka i dla nich bylo lepiej miec kogos na 2 lata tylko niewiem co konsul powie na to ;) heh dodam ze z moja hf nie bede miala nic wspolnego oni wezma nowa au pair, ja po prostu chce sie uczyc dokonczyc studia i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...