Skocz do zawartości

wizyta w konsulacie w krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

hej

byl ktos z was w konsulacie w krakowie po wize J1? wiem ze sa tam numerki do okienek. ide z bratem i chcialbym sie was zapytac jezeli bedziemy mieli numerek jeden po drugim to czy jest szansa ze bedziemy obsluzeni w jednym okienku u tego samego konsula? mam nadzieje ze nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bylem po J-1 w Krakowie na poczatku maja. Okienka jesli dobrze pamietam sa 4 (choc moge zle pamietac bo bylem caly w stresie :wink: ) , wiec jesli bedziecie miec numerki obok siebie to sa male szanse zebyscie byli obslugiwani przez tego samego konsula bo prosza do pierwszego wolnego okienka, wiec jesli pojdziesz pierwszy to w trzech pozostalych powinno sie zwolnic podczas gdy Ty jeszcze bedziesz stal. Z drugiej strony moze sie tak zdarzyc ze w 3 pozostalych oknach beda ludzi dluzej trzymali a Ciebie puszcza po minucie wiec "Twoje" okienko bedzie nastepnym wolnym, choc to raczej malo prawdopodobne bo gdy bylem to wiekszosc rozmow trwala 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylam w konsulacie w Krakowie, trafilam na okienko nr 4 i wierz mi że nie ma sie czym stresowac! :(

Okienka jesli dobrze pamietam sa 4

Dobrze pamietasz, wlasnie tyle jest, ja tez bylam w stresie ale to akurat zapamietam. Jeszcze mialam dodatkowy stres bo termin mojej wizyty to byl piątek 13-go o godz 13.30 :?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysle zebyscie trafili na tego samego konsula, chociaz po wejsciu na gore(po schodkach)przed rozmowa z konsulem panie przez mikrofon wywoluja nazwiskami, byc moze jesli macie te same nazwiska poprosza was razem i bedziecie mogli podejsc razem do konsula:)Mozecie zapytac:)

Powodzenia

Z pozdrowieniami, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...