Skocz do zawartości

data pojawienia sie u pracodawcy na internshipie


Rekomendowane odpowiedzi

hej

jeszcze jedno pytanko

jezeli jak pisalam mam wbite w paszporcie a propos promesy wizowej 20 maja to kiedy de facto powinnam pojawic sie u pracodawcy?

jest to kwestia do uzgodnienia tylko z nim?czy to ta data z DS2019?

bo ja chcialabym przyjechac do usa z tydzien wczesniej i znalezc jakies lokum a dopiero pozniej pojawic sie u pracodawcy

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jeszcze jedno pytanko

jezeli jak pisalam mam wbite w paszporcie a propos promesy wizowej 20 maja to kiedy de facto powinnam pojawic sie u pracodawcy?

jest to kwestia do uzgodnienia tylko z nim?czy to ta data z DS2019?

bo ja chcialabym przyjechac do usa z tydzien wczesniej i znalezc jakies lokum a dopiero pozniej pojawic sie u pracodawcy

dzieki

karola

kwestia uzgodnienia tylko z nim.

Prawo mowi ze mozesz wjechac maksymalnie na 30 dni przed waznoscia DS'a (w praktyce moze byc tak ze beziesz sie tlumaczyla na granicy dlaczego tak wczesniej jesli nie mozesz pracowac przez kolejne 30 dni).

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

ale skoro ja mam wbite w paszporcie 20 maja jako date wydania promesy wizowej i na dsie mam 20 czerwca jako date rozpoczecia praktyk u pracodawcy i jak przyjade do usa na przyklad 8 czerwca aby poszukac mieszkania to byloby ok?u pracodawcy stawilabym sie tego 20 czerwca

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

ale skoro ja mam wbite w paszporcie 20 maja  jako date wydania promesy wizowej i na dsie mam 20 czerwca jako date rozpoczecia praktyk u pracodawcy i jak przyjade do usa na przyklad 8 czerwca aby poszukac mieszkania to byloby ok?u pracodawcy stawilabym sie tego 20 czerwca

dzieki

karola

Raczej tak. Data w paszporcie to data wydrukowanie jej przez ambasade wiec jesli np jedziesz w lipcu a dostaniesz wize w marcu to mozesz miec 8 miesieczna wize J1... co nic nie daje bo J1 bez ds'a nie jest wazny.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...