Skocz do zawartości

Konto Bankowe W Bank Of America


LamberT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

byłem na wakacjach w USA i założyłem konto w tym banku. Pytanie mam do Was: jako że chciałbym je zamknąc a raczej się tam nie wybieram w najbliższym i dłuższym czasie, jak mogę to zrobić ?

Czy ktoś, kto tam mieszka ma może rozeznanie jak to zrobić? na koncie nie ma jakis dużych pieniędzy. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś móc zamknąć konto nawet przez online chat na stronie banku. Jednak warunkiem jest to, żeby na koncie nie było kasy, ma być zero dolarów zero centów. Ja rok temu zamykałem tam konto (najprostsze czekowe) i o ile pamiętam tak to właśnie się odbyło: przerzuciłem całą kasę transferem do kogoś znajomego w tym samym banku a potem zamknąłem przez online chat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś móc zamknąć konto nawet przez online chat na stronie banku. Jednak warunkiem jest to, żeby na koncie nie było kasy, ma być zero dolarów zero centów. Ja rok temu zamykałem tam konto (najprostsze czekowe) i o ile pamiętam tak to właśnie się odbyło: przerzuciłem całą kasę transferem do kogoś znajomego w tym samym banku a potem zamknąłem przez online chat.

Dokladnie, ja natomiast zamykalem konto w tym banku telefonicznie juz z Polski (mialem na konce wtedy 25 USD) wiec mila pani z obslugi poprosila mnie o numer konta na jakie maja byc przelane pieniadze i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...