Skocz do zawartości

Resort w new yorku


Rekomendowane odpowiedzi

Kinga i Gergory!!!!

Napiszcie cos do mnie!!

Jak tam wam leci. Nie wiem czy Kinga do Ciebie mam maila, pewnie zagrzebanego wiec napisz cos!!

Moj adres to scootern@epf.pl

Napiszcie cos co tam robicie. Najlepiej na maila bo jka nieczesto sprawdzam to forum. mam nadzieje ze wy je jeszcze sprawdzicie:)

A od Ciebie Gregory chetnie bym sie dowiedzial co tam u Charliego slychac,m czy Dzakuzi jeszcze dziala itp. no i czy Ci sami kelnerzy pracuja.

Zycze wam powodzenia. I pamietajcie ze to naprawde wspanialy okres w waqszym zyciu!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Siema!

Byłem w Pollace's w 2009. Trochę się pozmieniało przez te 5 lat, które opisujecie powyżej ale niestety nie wszystko. Byliście ostatnim rokiem kiedy Charlie zatrudniał dziewczyny :) A co do osób to bez zmian: Francin jest dalej pizdą, Richard kradnie napiwki a Theresa serwuje darmowe drinki. Opowiedziałem Corin o tym forum i prosiła mnie żebym pozdrowił od niej Kingę. Do pracy nigdy już tam nie wrócę ale chętnie odwiedzę bo jednak 13 tyg. swoje robi. Jakby się ktoś tam wybierał w tym roku, to chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Mój adres to: tryniu@gmail.com

CAMP AMERICA ZROBI Z CIEBIE NIEWOLNIKA- to hasło które przyświecało przez cały pobyt na resorcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...