Skocz do zawartości

Turystycznie


rado77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie wykupienia wejśćiówki do Parków Narodowych słyszałem że można kupić takowy bilet zaoszczedzając na kupnie jednego ogolnego biletu do Parków zamiast płacić przy każdym wejściu do Parku. Gdzie kupię taki bilet ??

Drugie pytanie jak zaoszczędzic na wypożyczeniu auta podobno tez są jakieś zniżki i jak z nich skorzystac?

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bilet kupisz w kazdym parku narodowym. Wtedy mowisz ze chcesz miec wejsciowke na wszystkie parki narodowe operowane przez Xanterra. Jak mnie pamiec nie myli, to ta wejsciowka jest wazna na rok czasu.

Z wynajem auta to znizki masz raczej jako promocje ze np. w tym okresie wezniesz to auto i masz taka znizke. Ale pamietaj ze jesli masz ponizej 25 lat to wypozyczenie auta bedzie Cie drogo kosztowac, jako ze bedziesz musial miec specialne ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnet do parków narodowych, jak już Armani napisał powyżej, kupisz przy każdym parku narodowym, ale dostępny jest też online http://store.usgs.gov/pass/index.html (choć wysyłka poza teren USA jest trochę bardziej kłopotliwa, zamówienie trzeba złożyć pocztą lub faksem i jest dodatkowa opłata, więc pewnie lepiej kupić na miejscu).

Tutaj jeszcze dodatkowe informacje na temat kilku rodzajów tego karnetu: http://usparks.about.com/od/usnationalparks/p/park_passes.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens rezerwować auto, myslę , że na miejscu można będzie coś wynegocjować dodatkowo potargować sie przez rezerwację mam jakby zamknięty ten rozdział z tym że jeśli dojadę do NY po 21 nie wiem czy będzie jeszcze możliwość wynajęcia auta czy już są zamknięte firmy trudniące sie tym ,proszę o poradę. Kurcze za 3 tyg wynajęcia na traveligsaw popielniczki typu chewrolet aveo trochę lipa ,nie jest tanio 3tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...