Jump to content

Lot Wycofuje Sie Z Newark


Recommended Posts

http://usa.se.pl/now...ark_265272.html

zmiany, zmiany, zmiany...

"Polskie Linie Lotnicze LOT rezygnują z połączenia do Nowego Jorku poprzez lotnisko w Newark. – Kończymy latać do Newark 29 października. Wszystkie połączenia będą się odbywać przez JFK – powiedział „Super Expressowi” Leszek Chorzewski, rzecznik LOT.

Jak powiedział Chorzewski, połączenia przez JFK dają o wiele lepsze możliwości transferowe. – Podpisaliśmy umowę z linią JetBlue i dzięki temu możemy dać naszym pasażerom o wiele lepsze możliwości przesiadkowe i dogodne połączenia z miastami w całych Stanach. Lotnisko w Newark nie gwarantuje tego – tłumaczy rzecznik.

Poinformował też, że od 1 września przyloty i odloty samolotów LOT będą odbywać się na Terminalu 1 JFK, a nie jak dotychczas na Terminalu 4.

– Ten terminal należy do Star Alliance, której członkiem jest LOT i daje to naszym pasażerom lepsze warunki i wyższy poziom obsługi – stwierdził rzecznik LOT.

Pasażerowie, którzy kupili już bilety do Newark z datą późniejszą niż 29 października mogą je zwrócić lub skorzystać z połączenia na JFK, zależnie od swojej własnej decyzji.

– Nie wiemy na razie czy LOT wróci do Newark, obecnie nie ma takich planów – dodał rzecznik Chorzewski.

Przypomniał też, że 14 stycznia przyszłego roku odbędzie się pierwszy lot z Polski nowym boeingiem 787 Dreamliner. – Polecimy do Chicago – poinformował rzecznik."

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...